22
دسامبر

استند های تبلیغاتی چه مزایا و کاربردی دارند؟

در ابتدای این امر به این موضوع می پردازیم که استند و استند تبلیغاتی چست؟ سازه ایی که به شکل های مختلف با انواع گوناگون از جنس های متنوع ساخته میشوند و هدف آن ها ارائه تبلیغات در جامعه می باشند را استند می گویند که با مدیا و و چاپ های مختلف قابل دسترس در عموم خواهند بود.  استند تبلیغات را به صورت صریح و سریع با وضوح و اثر گذاری بیشتری در جامعه ایفا می نماید که میتوان آن ها را در مکان ها و فضاهای مختلف شهری و فروشگاهی استفاده نمود. برای بررسی مزایا و کاربرد استند تبلیغاتی با طرح و ساخت مان ساز همراه باشید.

انواع استند تبلیغاتی

انواع استند تبلیغاتی عبارتنداز : استند فروشگاهی، استند نمایشگاهی، استند تبلیغاتی، استند های شهری، استند های اداری وجود دارند که به صورت فضای باز و فضای داخلی قابل استفاده می باشند. استند ها در تمامی این فضاها میتوانند با جنس های مختلف و با نوع و طرحی متنوع ظاهر شوند و هدف تبلیغاتی خود را ایفا نمایند که خوشبختانه محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

جنس قابل ساخت استند ها به صورت فلزی ، پلکسی ، چوبی ، ارتن پلاست می باشند که به صورت استند ایستاده ، استند رو میزی ، استند دیواری ، استند سرلاین ، استند لمسی ، استند چرخشی ، استند هوشمند ، استند ثابت تولید خواهند شد.

مزایا و کاربرد استند تبلیغاتی

مزایای مهم استند نا محدود بودن آن ها در نوع مدل طراحی می باشد و میتوان به راحتی طرح های متفاوت و جذاب بر مدل آن ها ایفا کرد ، کم هزینه بودن استند نیز توانسته است یک مزیت عالی برای آن تلقی گردد چرا که این روش با تاثیر گذاری مستقیم خود بر افراد و جذب بالای مخاطب توانسته است هزینه کمی را نیز برای ایجاد تبلیغات به همراه داشته باشد و این یک انتخاب عالی برای اجرای تبلیغات خواهد بود چرا که بازده بسیار بالاتری را به همراه خواهد داشت همچنین که استند علاوه بر غیر محدود بودن در طرح و نوع محدودیتی در فضا ها نداشته میتوان آن ها را در انواع مکان ها جهت تبلیغ استفاده نمود و قابلیت نصب سریع و آسان ، قابلیت حمل و نقل آسان از دیگر مزایای این روش می باشد.

کاربرد استند تبلیغاتی

تا به اینجای مطالب متوجه شدیم که استند ها چه مزیت ها و کاربرد بالایی را دارند و میتوانند یک تبلیغات عالی با بازده و هدف بالا را داشته باشند و هر کسب و کاری مایل به استفاده از این روش در جهت ترقی بیشتر و پیشرفت خود می باشد اما نتیجه ایی که باید به آن دقت گردد تا شما استند پر کاربردی را داشته باشید انتخاب شرکت طراحی سازه استند می باشد.

شرکت انتخابی شما باید با داشتن طراحی، گرافیست ها مشاوران حرفه ایی در این زمینه بهترین نوع استند را با جنس مطلوب در جهت هدف و نوع محصول شما انتخاب نمایند تا علاوه بر کاربر بالا در زمینه تبلیغی شما توانسته باشد اثر گذاری بهتری را بگذارد، سپس اینکه طرح تبلیغی شما را جذاب و کاملا متنوع و گیرا طراحی نمایند تا جذب سریع و اثر گذاری را به همراه داشته باشد، جنس مواد استفاده شده نیز در این امر مهم می باشند بنابراین شما با انتخاب یک تیم قوی میتوانید بهترین تبلیغ را با نتایج فوق العاده داشته باشید همچنین با انتخابی غیر معقول ، آنطور که باید به اهداف خود دسترسی پیدا ننمایید.