21
دسامبر

استند چیست؟

استند چیست؟ اگر شما تا کنون با این اسم آشنایی نداشته اید باید بدانید که شما بار ها با استند در زندگی روزمره خود روبه رو شده ایید آن را نظاره و به آن توجه کرده اید بدون این که متوجه نام آن بوده باشید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با استند ها با مان ساز همراه باشید.

استند چیست؟

اما استند وسیله ایی برای قرار دادن اجناس به داخل آن و یا به شکل های دیگر می باشد که معمولا در بیشتر فروشگاها با انواع آن ها آشنا ده و برخورد داشته ایم ، اگر دقت کرده باشید طرح های متفاوتی برای استند ها وجود دارد که برخی از آن ها شدیدا جذاب و خوش طراحی شده می باشند . این علت برای جذب بیشتر مشتری توسط ارائه دهنده محصول می باشد که با طراحی های گرافیکی و ویژه ساخته شده اند تا محتوا را با استفاده از طراحی های جذاب ارائه دهند.

استند

استند ابزاری است که میتواند تبلیغی حرفه ایی و نا آشکار با محتوایی بهتر و جذب سریعتر را داشته باشد و میتواند به هر مدل و شکلی ظاهر شده و نتیجه بالای خود را بر جای بگذارد استند مخصوص به مکان و فضای خاصی نیست و میتوان از آن ها در مکان های مختلف استفاده نمود.

بنابراین تبلیغات توسط استند میتواند در انواع محیط ها از جمله فروشگاهی و غیر فروشگاهی وجود داشته باشد.

انواع استند ها

انواع استند ها را میتوان از جنس فلز ، پلکس ، چوب ، mdf ، نئوپان و چوب های خاص مانند گردو ، آبیاس و . .. ، مفتولی ، تزریقی .. . ساخت و ارائه نمود که ارائه آن ها توسط تیم های مخصوص طراحی پروژه های تبلیغاتی ممکن می باشد که با توجه به مهارت آن ها میتوان به انواع استند با برتری بالا دست یافت.

همچنین هر کدام از این جنس های استفاده شده از استند میتوانند در نوعی از استند کار پذیر باشند و انتخاب جس آن ها بستگی به هدف استفاده کردن از استند خواهد بود.

نوع استند و کاربرد

استندها میتوانند به صورت رومیزی ، به شکل ایستاده ، به صورت قفسه ، به شکل استند نمایشگاهی و یا استند فروشگاهی ، به صورت تبلیغاتی و به صورت کاربرد در سطح شهر استفاده گردد که در تمامی این مکان ها میتوانند با جنس های متنوع ظاهری متفاوت و هدف مختلف عرضه گردد که چاپ استند ها نیز به صورت outdoor , indoor خواهند بود.

بنابراین با توجه به نا محدود بودن استفاده و ارائه استند میتوان نتیجه گرفت که یک راه حل عالی ، برای تبلیغ رسانی هدف یک مجموعه با کاربرد بهتر برای مشتریان می باشد و هدف تبلیغ به صورت نیمه آشکار اما سریعتر توسط آن نشان داده می شود.