18
دسامبر

انواع استند تبلیغاتی

حتما میدانید که تبلیغات در هر زمینه میتواند منجر به ارائه بهتر و فروش بیشتر گردد در همین خصوص افراد برای معرفی محصولات ، اجناس ، برند و . . . از تبلیغ کمک خواهند گرفت. تبلیغات می توانند به صورت بنر ، انواع تابلوها ، پوستر ، انواع بیلبورد باشند و یا به شکل رسانه ایی ، اینترنت و مجازی صورت گیرند . معمولا راه های استفاده از تبلیغات کاملا متفاوت است که امروزه روش استند تبلیغاتی توانسته است هدف و نتیجه گیری بالایی را برقرار سازد و مورد استفاده بیشتری برای تبلیغات قرار گیرد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با انواع استند تبلیغاتی همراه طرح و ساخت مان ساز باشید.

استند تنبلیغاتی

استند نوعی طراحی پیشرفته شده بر پایه مخصوص می باشد که هدف آن چاپ تبلیغات با طرح های گرافیکی و به نمایش گذاشتن آن ها می باشد. این سازه میتواند هدف تبلییغاتی خود را به صورت شفاف تر و دقیق تر با جذب بسیار بالا به جامعه القاء نماید که قطعا میتواند هدف و نتیجه گیری بهتری را نیز به همراه داشته باشد. استند به دلیل مقرون به صرفه بودن و اما اثر گذاری بالای خود توانسته است در هر مکانی مانند فروشگاه ، ادارات و مکان های دولتی ، تبلیغات شهری و . . دیده شوند و مورد استفاده جهت تبلیغات و کاربرد برای مشتریان قرار گیرند.

انواع استند تبلیغاتی

انواع استندها را میتوان به صورت استند های فروشگاهی ، استندهای نمایشگاهی ، استندهای تبلیغاتی نام برد که با جنس های فلزی ، پلکسی ، چوبی و . . قابل ارائه می باشند و به شکل ها و مدل های مختلف به صورت استند های ایستاده ، استند های رو میزی ، استندهای قفسه ایی و . . در فضا های مناسب خود مورد استفاده قرار خواهند گرفت .
استند ها میتوانند به صورت تبلیغات محصول مورد استفاده قرار گیرند که میتوانند با جنس های متنوع ساخته شده و به انوع مختلف مورد استفاده قرار گیرند و در تمام مشاغل کسب و کار و محصولات کاربرد داشته و نقش بسیار بالایی را ایفا خواهند نمود.

استند های اداری نیز نوع دیگری بوده که در اداره ها ، سازمان ها ، ادارات ، کلینیک ها و . . با هدف ارائه بروشور و کاتولوک ها و المان های چاپی مورد استفاده قرار خواهند گرفت و طرح و نوع مختلفی را برای آنها مورد استفاده قرار داد.

انواع استند تبلیغاتی و کاربرد آن ها

استند های رو میزی

استند های رو میزی : استندهای رو میزی معمولا برای صنعت لوازم آرایش ، لوازم تحریر و . . کاربرد دارند آن ها به گونه ایی طراحی میشوند تا اجناس کوچک به صورت تبلیغاتی بر روی آن ها قرار گیرند.

استندهای ایستاده

استندهای ایستاده : این استند ها جهت تبلیغات گسترده استفاده خواهند شد که معمولا در تبلیغات شهری و نمایشگاهی کاربرد فوق العاده بالایی دارند . استند های ایستاده ابعاد بزرگی داشته که به صورت ایستاده به کار برده میشوند و طرح ها ی تبلیغات ، با طراحی های گرافیکی بالا بر روی آن ها نمایش داده میشوند.

استند رول آپ

استند رول آپ : نوع دیگری از استند می باشند که جزء استندهای ایستاده هستند و قابلیت رول شدن دارد و به علت اشغال کم فضا ء کاربرد بالایی به خود اختصاص داده اند.

استندهای کاتولوگی

استندهای کاتولوگی : این نوع استندها برای ارائه کاتولوگ ها طراحی میگردند که به صورت طبقه ایی و روی میزی ارائه خواهند شد.

همچنین استند های دیگری نیز مانند استندهای چرخشی و ایکس نیز وجود دارد که با هدف های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند.

کاربرد استند تبلیغاتی چیست؟

همانطور که با انواع استند تبلیغاتی آشنا شدیم در یافتیم که استند ها را میتوان برای هدف های متفاوت تبلیغات مورد استفاده قرار داد ، اهمیت موضوع به این است که استند تبلیغاتی میتواند به صورت صریح و خلاق اثر مستقیم خود را بر جذب مخاطبین قرار دهد که برای برآورده شدن چنین انتظاری از استند تبلیغاتی ، نیاز به طراحی خلاق با تفکر می باشد تا علاوه بر زیبایی طرح و نوع استند اثر گذاری سریعی نیز بر ذهن مخاطبین داشته باشد در این صورت انتخاب شرکت طراحی های سازه ها و استند های تبلیغاتی با تجربه و با سابقه پیشنهاد میشود تا بتوانند توسط تیم ماهر و خلاق خود بهترین ارائه را در جهت ساخت سازه استند داشته باشند.