16
ژانویه

انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین راه های بازاریابی و جذب مشتری و مخاطبان می باشد، حال تصور کنید درهنگام تهیه و انتخاب هدایای تبلیغاتی دقت و بررسی های لازم را انجام ندهید مطمینن مخاطب مورد نظر شما درک درستی از این هدایا نداشته و شما را در رسیدن به هدفتان همراهی نمی کند. برای اینکه رابطه خوبی بین شما و مشتری برقرار شود بهتر است ابتدا از انواع هدایای تبلیغاتی اطلاعاتی در دست داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با انواع هدایای تبلیغاتی با گروه خلاقیت آرت مان همراه باشید.

بطور کلی هدایای تبلیغاتی تنوع و خلاقیت بسیاری دارد که بر حسب زمینه کاری شرکت ها، فروشگاه ها و … و نوع کالای مورد نظر دسته بندی می شود حال اگر می خواهید هنگام تبلیغات و بازاریابی با هدایای تبلیغاتی در ذهن مخاطب خود ماندگار باشید بهتر است سبک و شیوه های قدیمی سررسید، خودکار، لیوان و … را کنار گذاشته و با اندکی تفکر و شناسایی سلیقه مخاطب خود از هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه استفاده کنید که عمر بیشتری در تبلیغات داشته و ماندگار تر هستند.

انواع هدایای تبلیغاتی

همانطور که گفتیم برای انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی ابتدا باید تعداد مشتریان، خاص یا عام بودن مخاطب، محل عرضه و رویداد ها را در نظر گرفت تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام بدهید.به همین دلیل تعدادی از هدایای تبلیغاتی قدیمی که تا به حال مورد استفاده قرار می گرفته و تعدادی از هدایای تبلیغاتی جدید و خلاقانه را نیز معرفی می کنیم.

هدایای تبلیغاتی دکوری و زینتی ( صنایع دستی )

هدایای تبلیغاتی و کالاهای مصرفی ( خودکار، لیوان، جا کلیدی، فلش تبلیغاتی )

هدایای تبلیغاتی دکوری و مصرفی ( جعبه های پذیرایی و … )

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

انواع هدایای تبلیغاتی گروه خلاقیت آرت مان

گروه خلاقیت آرت مان با مجموعه ایی بی نظیر از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان تا لوکس و هدایای تبلیغاتی خاص می تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند.
هدایای تبلیغاتی خاص ( جعبه دم نوش، ست مدیریتی چوبی، نگهدارنده کتاب، متاترون، نظم دهنده کتاب، گلدان بتنی و … )