29
فوریه

انواع چراغ مطالعه چوبی رومیزی

انواع چراغ مطالعه چوبی

در گذشته نه چندان دور استفاده از چراغ های مطالعه بسیار کاربردی تر بوده اما در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از انواع تبلت ها و گوشی های پیشرفته اکثر مردم چراغ های مطالعه و کتاب های کاغذی را کنار گذاشته اند و از ابراز ها و وسایل پیشرفته استفاده می کنند. اما بیایید فراموش نکنیم که با استفاده از همین وسایل و محصولات کوچک و کم هزینه شما می توانید چه تغییرات شگرفی در منزل یا اتاق و میز کارتان ایجاد کنید، برای آشنایی بیشتر با انواع چراغ مطالعه چوبی رومیزی با آرت مان همراه باشید.

چراغ مطالعه رومیزی

زمانی که صحبت از انواع چراغ مطالعه رومیزی به میان می آید شاید تصور کنید همان چراغ های رومیزی قدیمی فلزی با رنگ بندی های جذاب و نوستالژی چند دهه قبل را می گوییم ولی با پیشرفت روز افزون تکنولوژی تحولاتی عظیم نیز در ساخت چراغ مطالعه نیز به وجود آمده است. چراغ مطالعه چوبی رومیزی یکی از همان تحولات زیبا و به روزی می باشد که می تواند دل هر بیننده را ببرد و هر کسی را ترغیب به خرید نماید و شاید همین زیبایی و منحصر بفرد بودن نیز بسیاری از مردم را به کتاب خوانی و ورق زدن مجدد کتاب هایشان ترغیب کند.

توجه داشته باشید که جنس چوب به خودی خود بسیار صمیمیت و جذابیت دارد و خب همین خاص بودن و کششی که از متریال به بیننده القا می شود می تواند بزرگترین تحول و رونق در ساخت چراغ مطالعه باشد، انواع چراغ مطالعه چوبی رومیزی می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی چوبی منحصربفرد برای هدیه دادن باشد.

اگر شما هم در منزل خود دانشجو و دانش آموز دارید یا از آن دسته افرادی هستید که عادت به پشت میز نشستن و مطالعه دارید بخصوص در فصل های مدرسه و امتحانات به شما توصیه می شود از چراغ مطالعه چوبی رومیزی تیم خلاق و با پشتکار آرت مان دیدن کنید و فراموش نکنید یک تغییر کوچک و کم هزینه می تواند تحولی بزرگ و زیبا بوجود آورد.

نور کافی با چراغ مطالعه رومیزی

مطالعات نشان داده است که استفاده از نور کافی در هنگام مطالعه میزان تمرکز در افراد را بالا می ببرد با این حساب استفاده از چراغ های مطالعه رومیزی گزینه مناسبی برای بالا بردن تمرکز و خلاقیت شما می شود،  درست است که امروزه با استفاده از انواع گوشی ها وتبلت ها انسان های دیگر کمتر به سمت و سوی کتاب ها می روند اما فراموش نکنید که لذت ورق زدن کتاب ها در محیطی آرام و زیبا می تواند خستگی یک روز طولانی را بدر کند و در حفظ آرامش شما نیز تاثیر بسزایی دارد.

یکی از معایبی که حین استفاده مداوم از انواع چراغ مطالعه چوبی رومیزی آن هم در شب برای افراد بوجود می آید کم شدن بینایی افراد و آسیب زدن به چشمانشان است پس حدالامکان هنگام استفاده از چراغ مطالعه بخصوص در شب ها نور دیگری نیز در فضای اطراف خود روشن کنید تا کمترین آسیب به چشمانتان وارد شود.

مزایا

  • بالا بردن تمرکز با نور کافی چراغ مطالعه
  • بالا بردن آمار کتاب خوانی و فرهنگ کتابخوانی
  • زیبایی دکوراسیون داخلی
  • تنظیم کردن پایه چراغ مطالعه به نسبت قد افراد
  • استفاده از متریال چوب به زیبایی منزلتان می افزاید

خرید

در هنگام خرید انواع چراغ مطالعه چوبی رومیزی به یکسری نکات باید توجه داشته باشید، این نکات عبارتند از :

ارتفاع و سایز کلاهک چراغ مطالعه چوبی رومیزی تا لامپ از زیر آن مشخص نشود.

توجه کنید که هیچ وقت لامپ از زیر کلاهک مشخص نباشد زیرا باعث می شود نور به خوبی به اطراف نتابد و سایه بیاندازد.

انتخاب یک چراغ مطالعه متناسب با میز مطالعه یا میز کارتان، حتما پهنای میزتان را اندازه بگیرید و مناسب با آن محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

توجه داشته باشید هرچه پایه چراغ شما بلندتر باشد محیط بیشتری را روشن می کند و خرید چراغی با پایه قابل تنظیم امری ضروری است.

چراغ مطالعه رومیزی

اگر قصد خرید انواع چراغ مطالعه چوبی رومیزی دارید به شما توصیه می کنیم از نمونه کارهای زیبا و منحصربفرد آرت مان دیدن کنید.

چراغ رومیزی چوبی مدل مان

چراغ رومیزی چوبی مدل مان

چراغ رومیزی چوبی مدل مانچراغ رومیزی چوبی مدل نیلا

چراغ رومیزی چوبی مدل نیلا

چراغ رومیزی چوبی مدل نیلاچراغ مطالعه چوبی مدل آترا

چراغ مطالعه چوبی مدل آترا

چراغ مطالعه چوبی آتراچراغ رومیزی چوبی مدل افق

چراغ رومیزی چوبی مدل افق

چراغ مطالعه چوبی مدل افقچراغ رومیزی چوبی مدل آکو

چراغ رومیزی چوبی مدل آکو

چراغ رومیزی چوبی مدل آکو