18
ژوئن

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل یکی از بهترین نمایشگاه ها و رویدادهای داخلی و خارجی کشور به شمار می رود که در حوزه مبلمان منزل، مبلمان داخلی و … نقش بسیار زیادی دارد.این نمایشگاه در تاریخ 15 الی 18 مرداد ماه 1398 برگزار میشود، برای آشنایی بیشتر با بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با مان ساز همراه باشید.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

هدف از برگزاری غرفه نمایشگاهی آشنا شدن مخاطبان و بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز آنها می باشد، برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا کسانی که تازه به این صنعت رو آورده اند با عوامل مختلف و صفر تا صد این نمایشگاه ها آشنا شوند.

زمان برگزاری نمایشگاه

زمان برگزاری نمایشگاه مبلمان منزل از تاریخ 15/05/1398 تا تاریخ 18/05/1398 می باشد.

مکان برگزاری نمایشگاه

مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل همانند دیگر نمایشگاه های بین المللی که در شهر تهران برگزار می شود در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران می باشد.

گروه کالایی نمایشگاه مبلمان منزل

گروه کالایی این نمایشگاه مبلمان منزل شامل مبلمان خانگی منزل، سرویس ناهارخوری کلاسیک، بوفه، کتابخانه، ویترین و مبلمان صوتی تصویری کلاسیک، سرویس خواب بزرگسال کلاسیک، مبلمان خانگی مدرن کلاسیک، مبلمان خانگی مدرن، سرویس ناهارخوری مدرن، سرویس خواب کودک و نوجوان، سرویس خواب نوزاد، مبل، صندلی و میز فلزی، تشک و کالای خواب، تجهیزات و لوازم جانبی و طراحی و غرفه آرایی می باشد.

ساخت غرفه نمایشگاهی مبلمان منزل

برای ساخت غرفه نمایشگاهی مبلمان منزل ایران می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.