23
فوریه

جدیدترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

یکی از نکات مهم هدف تولید هدایای تبلیغاتی خلاقانه جلب توجه مشتری و بخاطر سپردن محصول یا خدمات در طولانی مدت می باشد که با انتخاب درست هدایای تبلیغاتی خود و بکارگیری خلاقیت و طراحی منحصربفرد محصول می تواند تاثیر بسزایی در به یادماندن بیشتر برند و نام تجاری شما دارد. در ادامه با جدیدترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه با گروه آرت مان همراه باشید.

خیلی از افراد برای دادن هدیه به مشتریان خود به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان و خلاقانه می باشند و بطور حتم یکسری از هدایای تبلیغاتی ارزان و قدیمی مانند خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلغاتی و تقویم و … خیلی به کار نمی آید و بهتر است از ایده های بهتر و خلاقانه تری استفاده کنید تا بیشتر در ذهن ها بمانید.

حتما شما تابحال تقویم، سررسید، خودکار، کیف دستی و ماگ یا چپزهای مشابه بعنوان هدایای تبلیغاتی دریافت کرده اید اما خوب می دانید که عمر این وسیله و محصولات در میان انبوه وسایلی که دارید بسیار کوتاه است.یا سوالی که پیش می آید این است چقدر این محصولات توانسته شما را عاشق خود کند؟ نکته ایی که در هدایای تبلیغاتی به چشم می خورد این است که هدایای تبلیغاتی با وچجود اینکه در همه جا یافت می شوند اما کمتر خلاقیتی در آن ها به کار رفته است و اگر شما می خواهید که تبلیغات متفاوتی داشته باشید و متفاوت عمل کنید، گروه خلاقیت آرت مان ایده های جدیدی برای شما دارد تا با این هدایای تبلیغاتی جدید بدرخشید و موفق در عرصه تبلیغات باشید.

چند نمونه از جدیدترین هدایای تبلیغاتی گروه خلاقیت آرت مان

متاترون  : نگهدارنده صفحات کتاب و از جنس چوب روس

پایه نگهدارنده موبایل و ساعت مدل دینا

پایه نگهدارنده موبایل و ساعت رومیزی چوبی از جنس چوب روس، راش و ترمووود

پک دمنوش مدل بهار

باتوجه به مطالب بالا باید توجه داشته باشید که هدایای تبلیغاتی خاص بهترین تاثیرات در جذب مشتری را دارد و شما به راحتی می توانید با کمی خلاقیت در محصولات خود طولانی مدت در ذهن مشتریان و مخاطبان خود باقی بمانید.

گلدان چوبی مدل دویار

گلدان چوبی مدل پندار

ست مدیریتی چوبی مدل هگزان

تقویم رومیزی چوبی مدل آرتا

تقویم رومیزی مدل مکعبی مدل کیوب 1

تقویم رومیزی مدل مکعبی مدل کیوب 2

تقویم رومیزی چوبی مدل زانا

تقویم رومیزی چوبی مدل ایما

تقویم رومیزی چوبی مدل دوما

تقویم چوبی رومیزی مدل ال

ساعت رومیزی چوبی

نظم دهنده کتاب مدل چیا

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارها را دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.