23
ژوئن

دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک یکی دیگر از نمایشگاه های بین المللی کشور می باشد که در تاریخ 24 مرداد ماه الی 27 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار می شود، برای آشنایی بیشتر با دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک با مان ساز همراه باشید.

یکی از سوال هایی که در طراحی غرفه های نمایشگاهی پیش می آید این است که چگونه می توانید یک طراح غرفه نمایشگاهی حرفه ای باشید؟ و پس از آن مراحل طراحی غرفه نمایشگاهی و چگونگی سفارش آن است که مورد توجه قرار میگیرد.

هدف از برگزاری نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک چیست؟

در این نمایشگاه بین المللی شرکت ها و کارفرمایان ارائه دهنده کلیه کالاها و خدمات مربوط با حوزه مادران، کودکان و نوزادان نقش دارند و از جمله این کالاها می توان به آموزش مادران قبل از تولد فرزندانشان، انواع خدمات بهداشتی، انواع کالاها و صنایع مختلف نوزاد و کودک اشاره نمود.

در این نمایشگاه کارگاه های آموزشی مختلفی مانند غربالگری رایگان بینایی سنجی، روانشناسی مادر و کودک، شیوه های کاهش استرس بارداری، تست هوش، شیوه های یافتن استعدادهای کودکان و کارگاه های تربیتی کودک برگزار می شود و راهی بسیار عالی برای آشنایی بیشتر مخاطبین با این صنعت می باشد.

زمان برگزاری نمایشگاه

زمان برگزاری این نمایشگاه از 24 مرداد ماه 1398 تا 27 مرداد ماه 1398 می باشد.

مکان برگزاری نمایشگاه

مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک همانند دیگر نمایشگاه های بین المللی شهر تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار می شود.

حوزه های تحت پوشش نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

ایمنی نوزاد و کودک

آموزش، تربیت استعداد و انواع اسباب بازی برای کودکان

سیسمونی، دکوراسیون و اتاق خواب

مکمل های غذایی

پوشاک کودک و مادر

روانشناسی کودک و مادر

ساخت غرفه نمایشگاهی مادر، نوزاد و کودک 

برای ساخت غرفه نمایشگاهی مادر، نوزاد و کودک ایران می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.