27
فوریه

ساخت تقویم چوبی مکعبی

ساخت تقویم چوبی مکعبی

شاید در لحظه اول که اسم تقویم چوبی مکعبی را شنیده اید تعجب کردید و یا در تصورتان تقویم تنها برگه هایی تبلیغاتی بوده است که روزها و ماه های سال را نشان می دهد اما با کمی جستجو متوجه می شوید که خلاقیت و ایده های جذاب راه خود را تا تقویم های ساده رومیزی رسانده است و شما با کمترین امکانات و هزینه می توانید تقویم رومیزی جذاب و خاص داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با ساخت تقویم چوبی مکعبی و هدایای تبلیغاتی چوبی با ما همراه باشید.

خلاقیت در ساخت تقویم چوبی

اگر دوست دارید وسایل روی میز دفتر کار یا اتاق کارتان خاص تر و منحصر بفرد تر از بقیه باشه نیاز به هزینه های گزاف و مدام گشت و گذار در بازار نیست تنها کافی است کمی خلاقیت و قدرت تفکر خودتان را افزایش بدهید و بی هزینه میز دلخواه خودتان را داشته باشید.

تقویم چوبی مکعبی شاید اسم پیچیده ایی داشته باشد ولی در ساخت و اجرا خیلی ساده و متفاوت است، در سالهای گذشته شما تقویم های مکعبی آن هم از جنس چوبی را هرگز مشاهده نمی کردید اما دو سه سالی است که تقاضای تقویم های چوبی و بطور کلی اکسسوری های چوبی جذاب در میان مردم بالا رفته است و خب بالطبع هرچه بیشتر می گذرد خلاقیت در عرضه این محصولات چوبی بیشتر می شود و تولید کنندگان سعی می کنند به کیفیت کارهای خود توجه بیشتری داشته باشند.

ابزار ساخت تقویم های مکعبی

برای ساخت تقویم های مکعبی ابتدا باید به متریالی که می خواهیم با آن تقویم خود را بسازیم توجه کنیم و درست متناسب با نوع و جنس این تقویم ها می توانید ابزارهای ساخت خود را مشخص کنید، از آنجایی که گروه خلاق و با پشتکار آرت مان تمام تلاش خود را صرف کارهای با کیفیت و چوبی خود می کند ما نمونه ایی از ابزارهای مورد استفاده برای ساخت تقویم های مکعبی را معرفی می کنیم. از ابزارهای بسیار مهم برای ساخت تقویم های چوبی اره و سمباده و چوب است اگر این ابزارهای ساده نجاری و متریال اولیه را در منزل دارید می توانیم به شما پیشنهاد کنیم خودتان دست بکار شوید و تقویم مکعبی زیبایی را خلق کنید.

انواع تقویم چوبی مکعبی آرت مان

تقویم رومیزی مکعبی چوبی 99 مدل کیوب 2

تقویم رومیزی مکعبی چوبی 99 مدل کیوب 2

تقویم جوبی مکعبی مدل کیوب 2تقویم رومیزی مکعبی 1399 مدل کیوب 1

تقویم رومیزی مکعبی 1399 مدل کیوب 1

تقویم جوبی مکعبی مدل کیوب 1تقویم رومیزی چوبی مدل آرتا

تقویم رومیزی چوبی مدل آرتا

تقویم جوبی مکعبی مدل آرتا