29
آگوست

طراحی داخلی هتل رویایی در قلب کوهستان

طراحی داخلی هتل رویایی در قلب کوهستان

طراحی داخلی هتل رویایی: تجربه ای بی نظیر و آرامش بخش از طبیعت بکر کوهپایه های جنگلی، در قلب Beskids و درست در حد فاصل دهکده‌ های Zwadron و Wegierska Gorka ممکن می شود. موقعیت غیرعادی و زیبایی چشم‌ انداز پیرامون، مهم‌ ترین ویژگی های بی بدیل این هتل رویایی به شمار می روند.

با یکی از زیباترین هتل های جهان که اقامت در آن، خاطره شما از هر هتل دیگری را پاک می کند همراه شما خواهیم بود. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی هتل رویایی

تحلیل چالش ها قبل از آغاز پروژه

تیم طراحی داخلی و معماری، پروژه را با تحلیل زمین ساختمان شروع کردند، و تصمیم بر این گرفتند که تمام فضاهای این هتل کوهستانی، مانند اتاق مهمان، سالن کنفرانس و فضاهای تفریحی، چشم انداز فوق العاده ای را به مهمانان ارائه نمایند. خواسته‌های مالک بنا با اجرای یک شکل S مانند تحقق یافت. شکلی که به آن‌ها اجازه داد قسمت‌های داخلی ساختمان را به هم وصل، و فضا هایی دنج را داخل این هتل کوهستانی طراحی کنند.

طراحی داخلی هتل رویایی

بخش های مختلف ساختمان

طبقه همکف از لابی، قسمت پذیرش، رستوران و یک مرکز تفریحی تشکیل شده است. در صورتی که طبقه اول، کاملاً به اتاق‌ های مهمانان اختصاص پیدا می کند. سالن کنفرانس، کافه و یک نمای بسیار خوش‌ منظره در طبقه دوم به چشم می خورد. یک سری راهروی افقی، سطوح مختلف را به هم وصل کرده و ما را به سمت قلب مجموعه یعنی یک ورودی زیبا هدایت می نمایند.

طراحی داخلی هتل رویایی

چوب عنصر اصلی طراحی هتل کوهستانی

یک وجه در طراحی داخلی و دکوراسیون این هتل شگفت انگیز، خود نمایی می کند. این عنصر مشترک چوب است، که استفاده ار آن در معماری کوهستانی امری رایج قلمداد می شود. ساختار گرم چوب، طراحی داخلی هتل رویایی Beskids را صمیمی و دلنشین ساخته است. کمک گرفتن از الوار چوب در هرچه بهتر شدن طراحی این ساختمان اقامتی موثر بوده است.

طراحی داخلی هتل رویایی

ظرافت در طراحی داخلی هتل رویایی

هنر یک تیم معماری، در این است که از غیر طبیعی بودن بنا، طوری که گویی به طبیعت محیط اطرافش آسیب می زند جلوگیری به عمل آورد. این پروژه نتیجه ی خود را مدیون جسارت و شهامت مدیران آن، و در درجه دوم خلاقیت و نوآوری در تفکر تیم معماری و طراحی داخلی می باشد. به نحوی که با ورود به ساختمان در خواهید یافت، که ظرافت در طراحی داخلی حتی از زیبایی معماری بیرونی هتل نیز پیشی می گیرد.

تحریریه طرح و ساخت مان ساز