07
آگوست

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی داخلی دفتر کار

مطمئنا محیط کار مناسب و فضایی که هر فردی در آن کار می کند تاثیر بسزایی در افزایش بازدهی و قدرت تمرکز دارد، حال که به شدت اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار پی برده اید در این مقاله می خواهیم شما را با تاثیرات طراحی داخلی دفتر کار در مان ساز آشنا کنیم.

طراحی دکوراسیون دفتر کار کوچک اگر باتوجه به اصول و استانداردهای کاربردی پیش برود می توانید شاهد دکوراسیونی شیک و مدرن باشید، دفتر کارتان چه در خانه باشد چه در محیط بزرگتری در یک شرکت یا سازمان فرقی ندارد مهم چیدمان و تزئین دکور آن می باشد که از اهمیت بسیاری برخوردار است. دکوراسیون دفتر کار خود در خانه را با چه ایده ها بهبود ببخشیم؟

طراحی داخلی دفتر کار

طراحی دکوراسیون داخلی از مهمترین عواملی می باشد که توانایی کارمندان را مشخص می کند، اینطور که از اهیمت این موضوع بر محیط کاری می گوییم مشخص می شود که طراحی داخلی دفتر کار حدودا 20 درصد بر سودآوری هر شرکتی تاثیر می گذارد.

طراحی داخلی دفتر کار دارای دو اصل مهم می باشد که شامل پلان و سیرکولاسیون و محدودیت نداشتن در زیبایی سازی آن می باشد و شاید جالب ترین بخش در طراحی های یک شرکت استفاده متریال های متنوع می باشد.

متریال های متنوع طراحی داخلی دفتر کار

طراحی داخلی اداری با چوب

طراحی داخلی اداری با پارتیشن

طراحی داخلی اداری با شیشه

طراحی داخلی با پلاستیک

طراحی داخلی اداری مدرن با تلفیق انواع متریال های رنگی

ایده های طراحی داخلی دفتر کار

1. بهره گیری از فرم های شناور و سیال می باشد که در کنار ترکیب رنگی روشن انرژی های مثبتی را به کارمندان هدیه می دهد.

2. استفاده از فرم های هندسی با ترکیب رنگ های گرم محیطی پر انرژی و شاد را ایجاد می کند.

3. استفاده از نورهای مخفی و نورپردازی های زیبا در کنار فرم های سیال جذابیت خاص خود را دارد.

4. استفاده از ایده های خلاقانه و حتی استفاده بهینه از فضاها و اشیا بدون کاربرد.

5. پارتیشن های کوتاه، گیاهان سبز و استفاده از هارمونی های گرم به همراه منابع طبیعی.

رنگ در طراحی داخلی دفتر کار

از مهمترین عواملی که در هنگام طراحی دفتر کارتان باید به آن توجه کنیم انتخاب رنگ مناسب است، رنگ های دفتر کار تاثیر بسیاری بر روحیه افراد دارد از این رو بهترین کار این است که رنگ های آرامش بخش و رنگ هایی که نشان دهنده برند خاص شرکت هستند استفاده کنید.

نورپردازی در طراحی داخلی دفتر کار

بعد از انتخاب رنگ مناسب نوبت به نورپردازی محیط دفتر کارتان می رسد که هنگام طراحی دفتر کارتان باید به آن توجه داشته باشید.نور دفتر کارتان باید به اندازه ای باشد که چشم هایتان را اذیت نکند و خسته نشود، توجه داشته باشید که نور کم باعث ضعف در بینایی و چشم درد می شود.

قفسه و دکوربندی در طراحی داخلی دفتر کار

در دفترکارتان حتما به قفسه و یا فایلی برای ذخیره سازی مخصوص به نگهداری فایل ها و پرونده های مهم نیاز داریم، پس احتیاج به قفسه هایی در محیط کاری امری ضروری است که ما نیاز داریم.

تزئینات و دکورهای اتاق کار

استفاده از تزئینات باعث تغییر خشکی و یکنواختی محیط کاری شما می شود، بنابراین استفاده از وسایل ضروری و در کنار آن زیباسازی و تزئینات امری ضروری است.

برای آشنایی بیشتر با طراحی داخلی دفتر کار ، طراحی داخلی دفتر کار یونیوار و طراحی داخلی دفتر کار اطلسین با ما همراه باشید.