04
آگوست

طراحی دکوراسیون داخلی صرافی

طراحی دکوراسیون داخلی صرافی

شاید با شنیدن طراحی داخلی صرافی متعجب شوید که محیطی مانند صرافی ها واقعا نیاز به صرف هزینه و وقت برای طراحی داخلی دارد؟ در جواب باید بگیم نه تنها صرافی ها بلکه هر محیطی که در معماری وجود دارد نیاز به طراحی داخلی داشته است و بدون تامل در طراحی دکوراسیون خود نه تنها آرامش به بیننده القا نمی کند بلکه آرامش خیال را نیز می گیرد.برای آشنایی بیشتر با طراحی دکوراسیون داخلی صرافی با مان سا ز همراه باشید.

طراحی داخلی صرافی ها باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صرافی ها شاید مکانی باشند که مورد توجه قرار نمی گیرند اما در طراحی داخلی استثنائی برای هیچ محیطی وجود ندارد و اگر به دنبال محیطی آرامش بخش و راحت برای کسب و کار خود هستید بهتر است گزینه طراحی دکوراسیون داخلی را برای خود پر رنگ کنید.

ملایمت یا همان حفظ آرامش در محیطی مانند صرافی ها که در بعضی ازمواقع شلوغ هستند امریست مهم پس طراحی باید به گونه ایی باشد که به حفظ آرامش و خونسردی کمک کند.مورد بعدی امنیت در صرافی ها است به دلیل وجود ارز و یا حواله ها طراحی صرافی از نظر امنیت با دیگر طراحی ها متفاوت است، از آنجایی که صرافی جایگاه معاملات ارزی و یکی از مشاغل خاص در جامعه است طراحی داخلی صرافی نیز از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

 

یکی از اصول طراحی داخلی صرافی جذب اعتماد افرادی است که به این محیط پا می گذارند، برای اینکه بتوانید حس اعتماد و اطمینان را در مخاطب ایجاد کنید سعی کنید محیط خود را همانند بانکی کوچک تبدیل کنید تا در آن حس اعتماد نقطه قوت باشد.

برای آشنایی بیشتر با طراحی دکوراسیون داخلی صرافی و طراحی داخلی دفتر کار صرافی دولت با ما همراه باشید.

دکوربندی طراحی دکوراسیون صرافی چگونه باید باشد؟

در طراحی دکوربندی صرافی علاوه بر زیبایی باید به امنیت آن هم توجه داشته باشید، ورق های چوبی ام دی اف، سنگ ها و قفسه های فلزی به همراه شیشه های رنگی استفاده می شود تا به جذابیت محیط نیز کمک کند.ترکیب رنگ ها و نورهای گرم می تواند به مخاطب حس اطمینان را القا کند حالا تصور کنید برای محیطی که اولویت اولش اعتماد است ترکیب رنگ های گرم و نورهای گرم می تواند کلی تاثیر گذار باشد.

لوازم مورد نیاز برای چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی صرافی

لوازم چیدمان یک صرافی شامل اسکرین هایی برای نمایش اخبار ارزی شبانه روزی، کامپیوترها و مانیتورها، صندلی و میز برای مراجعین، فضایی برای استراحت و انتظار مراجعه کننده و پیشخانی با شیشه های محافظ و اعلام کننده نوبت الکترونیکی می باشد.