27
آگوست

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه پوشاک

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک از مهمترین اقدامات برای داشتن فروشگاهی شیک و مد روز می باشد، تصور کنید که شما اولین قدمی که برمیدارید برای ورود به فروشگاه پوشاک و اولین تصویری که می بینید ویترین مغازه و چیدمان آن است بعد از آن با ورود به فروشگاه محصولاتی که می بینید، دکور، قفسه های جای گذاری لباس و … می باشد که شما را برای خرید و گشت و گذار در میان فروشگاه ها تشویق می کند.

برای آشنایی بیشتربا طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه پوشاک با مان ساز همراه باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه 

در حال حاضر پر فروش ترین قسمت هر فروشگاهی مربوط به فروشگاه های لباس است که جایگاه خاصی در میان مردم دارد، بیشتر افراد به پوشش خود بسیار اهمیت می دهند و شاید گفت فروشگاه های لباس هر روزه شاهد حضور بسیاری از مردم می باشد.در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس بخصوص بانوان باید نهایت دقت و سلیقه را انجام داد.

به یاد داشته باشید که با اندکی خلاقیت و سلیقه شما می توانید فروشگاهی شیک و مطابق مد روز داشته باشید تا مشتری زیادی را به سوی خود جذب کنید و به شهرت فروشگاه خود با کمترین هزینه و خاص ترین دکور بیافزایید.توجه داشته باشید که بیشتر لباس فروشی ها اندکی از لباس های خاص و تک خود را در رگال هایی به صورت ایستاده آویزان می کنند و مابقی آنها را در قفسه های دکوری فروشگاه قرار می دهند.

اما مهمترین نکته ایی که در فروشگاه های پوشاک بسیار اهمیت دارد ویترین ورودی فروشگاه است که با دکوری متنوع به همراه لباس هایی خاص می تواند مخاطبین بسیاری را جذب کند و آمار فروش شما را نیز افزایش دهد، اما بیشترین مزیتی که دارد نشون دادن لباس های داخل فروشگاه می باشد که هم در وقت مشتری و هم در زمان فروشنده صرفه جویی می شود.

در طراحی داخلی فروشگاه پوشاک به چه نکاتی باید توجه داشت؟

1- در طراحی داخلی فروشگاه پوشاک از دیوارهای روشن و حتی سفید متال استفاده کنید.

2- استفاده از چوب و منابع طبیعی حس خوب زنده بودن به محیط را القا می کند پس تا می توانید از قرار دادن دکور و قفسه و حتی گلدان های زیبا دریغ نکنید.( معماری پایدار )

3- استفاده از مبلمان زیبا و راحت برای چیدمان فروشگاه پوشاک.

4- دکوراسیونی حرفه ایی و زیبا می تواند در کنار اخلاق خوب فروشندگان گزینه ایی مناسب برای جذب مشتری باشد.

5- نورپردازی، طراحی دکوراسیون و اتاق پرو مناسب با نوع پوشاک و فروشگاه از دیگر عوامل مهمی است که در طراحی داخلی فروشگاه ها باید به یاد داشته باشید.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه پوشاک

نورپردازی استاندارد و اصولی یکی از موضوعات مهمی است که باید در طراحی داخلی فروشگاه به آن بسیار توجه داشته باشید، زاویه های نوری و رنگ هایی که برای نورپردازی استفاده می کنید همگی بستگی به چیدمان و سبک دکور فروشگاه پوشاک شما دارد.سعی کنید در طراحی دکوراسیون خود از بیشترین شدت نور استفاده کنید تا اجناس شما بیشتر به چشم بیاید، از رنگ های نه بسیار گرم و نه بسیار سرد استفاده نکنید زیرا امکان سردرد و کلافگی بسیار وجود دارد.

اتاق پرو در دکوراسیون داخلی

اتاق پرو مکانی است که مشتریان و حتی خریداران در آن به تعویض لباس و تست لباس هایی که قصد خرید آن را دارند مشغول می شوند، این اتاق معمولا دارای یک هواکش، قفل و دستگیره، چراغ، آیینه قدی و یک جای نگهداری لباس نیاز دارد.

برای آشنایی بیشتر با طراحی فروشگاه موبایل، طراحی داخلی فروشگاه سیدنی و طراحی داخلی فروشگاه های دیگر با مان ساز همراه باشید.