• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاه ابزاری قدرتمند محصول مشترک و همکاری شرکت کننده و ایده پردازی طراح نمایشگاهی می باشد. طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی تخصصی کاملا حرفه ای و یک صنعت علمی به روز در سراسر دنیا، که به افزایش بهره وری و موفقیت در تجارت و کسب و کار می انجامد، به عنوان یکی از عوامل موفقیت های مالی شرکت ها محسوب می گردد.

ماندگاری غرفه در اذهان بازدیدکنندگان به تنهایی معیاری بسیار با ارزش می باشد. از آن رو که تمامی شرکت ها با هدف جذب مخاطب و افزایش تعداد بازدیدکنندگان در نمایشگاه های تخصصی حضور می یابند، اهمیت طراحی و ساخت فضای نمایشگاهی فاخر و در شان شرکت کننده نمایان می شود. غرفه در نمایشگاه به منظور نمایش کالا و خدمات باعث برانگیخته شدن علاقه عموم می گرددو از نگاه مخاطبان یک غرفه خوب نشانگر یک شرکت حرفه ای و مدیریت با تجربه و کاردان هر مجموعه ای است.

ساخت غرفه نمایشگاهی

طرح و ساخت مان ساز با بیش از 8 سال سابقه حضور در عرصه نمایشگاهی و برخورداری از تیم طراحی، برنامه ریزی اجرایی و عوامل اجرایی مجرب و حرفه ای بهترین خدمات را در زمینه طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در اختیار مشارکت کنندگان محترم قرار می دهد. با شماره های 09123830113 ،  88567329 – 021 و  88567318 – 021 تماس بگیرید.

غرفه نمایشگاهی

0

تعداد غرفه های ساخته شده

0

مجموع متراژ اجرا شده

0

تعداد غرفه های طراحی شده

0

متراژ کل

تعرفه غرفه سازی

تعرفه یا قیمت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی موضوعی است که برای هر غرفه داری بسیار مهم می باشد و نیاز بسیاری به توجه و دقت برای برآورد کردن این قیمت و تعرفه ها وجود دارد، تخمین اشتباه در این موضوع معمولا مشکلی است که همیشه ممکن است بوجود آید که یا از هزینه اصلی کار زده می شود یا هزینه ای گزاف بر هزینه ی اصلی است.سوالی که برای همه ی کارفرمایان پیش می آید این است که حضور در یک نمایشگاه چه میزان هزینه ای را در برخواهد داشت؟ و هزینه غرفه نمایشگاهی بر چه اساسی تعیین می شود؟

بررسی قیمت غرفه سازی

یکی از الزامات و چالش هایی که برای شرکت های مشارکت کننده یا همان غرفه گذاران در نمایشگاه بوجود می آید این است که حضورشان در نمایشگاه تا چه حدی تاثیر گذار است و تا چه اندازه برای کسب و کارشان موثر می باشد.زیرا با وجود تعداد زیاد نمایشگاه ها و هزینه ی جدا برای نمایشگاه خود به تنهایی جای بحث دارد، بحث قیمت گذاری دقیقا از همان شروع غرفه سازی مطرح می شود و نکته ایی که باید بعنوان غرفه گذاران توجه داشته باشید این است که همان ابتدای کار هزینه کلی که برای این کار در نظر گرفته اید را با گروه غرفه سازان خود مطرح کنید.

حضور در نمایشگاه نیاز به ثبت نام، اجاره محل از ستاد برگزاری، امور مرتبط با غرفه سازی، تبلیغات و دعوت نامه ها، هزینه حق ماموریت پرسنل، هزینه یونیفرم و یا لباس های شبیه به هم، آماده سازی یا سفارش محصولات، عکاسی تبلیغاتی، طراحی و چاپ بروشور، کاتالوگ، لایت باکس ها، هدایای تبلیغاتی و… دارد که این موارد جدا از غرفه سازی به شمار می رود.

برای بررسی قیمت غرفه سازی با شماره های 09123830113 ،  88567329 – 021 و  88567318 – 021 تماس بگیرید.

هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی

*  هزینه غرفه های بالای 120 متر چقدر است؟

*  هزینه غرفه های 50 تا 120 متر چقدر است؟

*  هزینه غرفه کمتر از 40 متر چقدر است؟

آیا با هر بودجه و هزینه ایی می توان غرفه های نمایشگاهی ارزان داشت؟

پاسخ این سوال مثبت است و شاید در بیشتر مواقع باتوجه به شرایط اقتصادی در کشور نیز مقرون بصرفه باشد اما نکته ی مهم این است که کیفیت و بازتاب غرفه های نمایشگاهی ارزان تا چه حدی است.

ساخت غرفه های نمایشگاهی

در ساخت غرفه های نمایشگاهی یکسری قیمت های پایه وجود دارد که برای هر سازنده و طراح ساخت غرفه نمایشگاهی یکی می باشد حال آنکه در این میان اگر مجموعه ای سعی در ساخت غرفه های ارزان دارد و تاکید بسیار بر کیفیت غرفه سازی خود داشته باشد می توان گفت امریست محال و غیرممکن، زیرا برای کم کردن از بودجه اصلی کار در یکسری کارها و کیفیت آن ها کم کاری وجود دارد.

حال آنکه شما باید دقت داشته باشید که صرفا شرکت کردن در نمایشگاه های بین المللی و داخلی مهم نمی باشد و هدف اصلی نشان دادن کسب و کارتان به دیگر مخاطبین و رقیبانتان است آیا حاضرید در مقابل رقیبان خود به دلیل اندکی اختلاف قیمیت به بدترین شکل ممکن حاضر شوید؟ و در کسب و کار خود شکست بخورید؟

مشاوره و راهنمایی زیر نظر متخصصین طراحی غرفه های نمایشگاهی

توصیه ما به شما این است که اگر بودجه ایی که در نظر گرفته اید برای یک غرفه بسیار جذاب یا منحصربفرد کفایت نمی کند، با بوجه ایی معقولانه وارده عرصه رقابت شوید و سعی کنید که به متخصصین ساخت غرفه های نمایشگاهی مراجعه کنید تا کیفیت کارتان حدالامکان حفظ شود.

معایب غرفه های نمایشگاهی ارزان

برای ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان در نتیجه نکته ایی که وجود دارد این است که شاید ساخت غرفه های جذابتر هزینه ایی بیشتر در بر داشته باشد اما خیال شما را راحت می کند که کاری با کیفیت در نمایشگاه ارائه می دهید و به مهمترین دلیل حضور شما در نمایشگاه که همان دیده شدن است نیز می رسید. اما جالب است بدانید که ساخت غرفه های ارزان یا گران تایید شده نمی باشد و شما نیاز به این دارید که با متخصصین ساخت غرفه های نمایشگاهی مشورت کنید تا بهترین غرفه در نمایشگاه با بهترین بازدید را ارائه دهید.

انواع غرفه

برای آشنایی با انواع غرفه نمایشگاهی بروی لینک کلیک کنید.

* غرفه جزیره ای

* غرفه سه بر باز

* غرفه دو بر باز یا گوشه

* غرفه یک بر باز

* غرفه ال (L)

انواع غرفه سازی براساس سازه به سه دسته تقسیم بندی می شوند.

۱- غرفه های ساختنی

۲- غرفه های اسپیس فریم

۳- غرفه های مدولار ویژه

عوامل تاثیرگذار بر قیمت غرفه سازی

بعد از تمامی نکاتی که در ساخت غرفه ها گفته شد، حالا نوبت به آن رسیده که از اصلی ترین موضوع در ساخت غرفه های نمایشگاهی صحبت کنیم.بطورکلی هزینه ساخت غرفه های نمایشگاهی موضوعی است که بسیار مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد و بودجه همیشه مهمترین تاثیرات را در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی دارد.

1 – محل برگزاری نمایشگاه ( تهران، شهرستان، برون مرزی و … )

2 – متراژ غرفه ( فراموش نکنید که هر چه متراژ غرفه بزرگتر باشد به نسبت آن نیز هزینه تمام شده نیز کاهش پیدا می کند)
3 – انواع سازه غرفه

4 – فره سازه غرفه

5 – متریال اصلی سازه غرفه

6 – نوع و ارتفاع کف سازی و نوع پوشش غرفه

7 – نوع رنگ به کار رفته در غرفه

8 – نوع و حجم تجهیزات نورپردازی به کار رفته در غرفه

9 – نوع و حجم فضاهای چاپی غرفه

10 – نوع و حجم تجهیزات جانبی بکار رفته در غرفه