17
ژانویه

مزایا و معایب هدایای تبلیغاتی کدامند؟

مزایا و معایب هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی چیست؟ هدایای تبلیغاتی یکی از راه های تبلیغات می باشد که مشتریان از طریق آن اطلاعات شرکت و برند شما را می شناسند و با توجه به محصولی که انتخاب می کنید در ذهن مخاطب می مانید.باید توجه داشته باشید که باید اطلاعات کاملی از مزایا و معایب هدایای تبلیغاتی داشته باشید تا بتوانید محصولی مناسب و هدایای خلاقانه و خاص به مشتریان خود هدیه بدهید.برای آشنایی بیشتر با مزایا و معایب هدایای تبلیغاتی با گروه خلاقیت آرت مان همراه باشید.

مزایای هدایای تبلیغاتی

یکی از اهداف اصلی در تبلیغ و ایجاد زمینه کسب و کارموفق معرفی برند به بهترین شیوه ممکن و اثر گذارترین حالت می باشد.برای اینکه در این بازار رقابتی خودتان را به مشتریان فعالتان ثابت کنید و هم کاری کنید که برند شما در خاطر باقی مشتریان بماند باید چه کاری انجام دهید؟ یکی از مهمترین راه های بازاریابی در این مورد خلاق بودن است یعنی به هر میزانی که محصول شما خلاقانه و به روزتر و کاربردی تر باشد بیشتر در ذهن مخاطب می ماند و استفاده از شیوه های قدیمی دیگر تاثیری بر روی مخاطب ندارد.

نکته ایی که برای هر کسی امکان سوال شدن دارد این است که چگونه با بودجه ایی محدود بهترین شیوه تبلیغاتی را اجرا کنیم و کدام یک از شیوه های بازاریابی جواب مورد دلخواه ما را می دهد.مطمنن هدایای تبلیغاتی که با هزینه کم اما دامنه وسیع تاثیر وطولانی دارند بهترین گزینه برای هر کسب و کاری می باشد، به همین دلیل حواستان باشد که یک هدیه ی کوچیک راه مناسبی برای افزایش وفاداری مشتریانتان می باشد.

به یاد داشته باشید مهمترین گزینه در بازاریابی همیشه در معرض دید بودن است، حالا چگونه می توانیم محصولات خود را بدون هزینه سنگین و سرسام آور در جلوی چشم مخاطبان قرار دهیم؟ در جواب این سوال باید اول بگیم که شما باید مشتریان
استفاده از کارت های تبلیغاتی با اینکه یکی از آیتم های رایج و بسیار ارزشمند است اما با گذشت زمان هدایای تبلیغاتی هم راه جالب و خلاقانه ایی برای بازاریابی شده است، یک کارت تلبیغاتی به همراه یک هدیه خلاقانه می تواند بسیار برای مشتریانتان ارزشمند باشد.

معایب هدایای تبلیغاتی

نکته ایی بسیار مهم که در انتخاب هدایای تبلیغاتی باید توجه داشته باشید این است که اگر انتخاب درستی نداشته باشید نه تنها در بازاریابی موفق نمی شوید بلکه هزینه و زمانی که صرف انتخاب این هدایا کرده اید هدر می رود و شما نتیجه دلخواه خود را نمی گیرید.

یکی دیگر از معایب این هدایا این است که همزمان با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، انتخاب هدایای تبلیغاتی ماندگار و خاص که تا مدت ها ذهن مخاطب را مشغول به خود کند سخت تر می شود و ریسک انتخاب یک محصول نادرست و بی برنامه بیشتر شرکت ها و برند های معروف را تشویق می کند که از محصولات قدیمی خود جواب بیشتری گرفتند باز هم مجددا استفاده کنند و این موضوع خود به تنهایی یک خطر برای بازاریابی می باشد.

سعی کنید با بررسی سلیقه و نیاز مخاطبان خود هدایای تلبیغاتی خاص و ماندگاری را به آن ها هدیه بدهید.

گروه خلاقیت آرت مان با مجموعه ایی بی نظیر از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان تا لوکس و بهترین هدایای تبلیغاتی خاص می تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند.

هدایای تبلیغاتی خاص ( تقویم رومیزی چوبی، ست مدیریتی چوبی، تقویم رومیزی مکعبی ، متاترون، پایه نگهدارنده چوبی موبایل ، گلدان بتنی و … )