01
جولای

نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

بیست و پنچمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

بیست و پنچمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی از دیگر نمایشگاه ها و رویداد های مهم در ایران می باشد که در تاریخ 27 تیرماه تا 30 تیرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، برای آشنایی بیشتر با ساخت غرفه های نمایشگاهی و بیست و پنچمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی با مان ساز همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار می شود و در کنار برگزاری این نمایشگاه و بخش اصلی آن با موضوعات مختلفی در زمینه های تخصصی و با حضور اساتید بزرگ و توانمند بین المللی و داخلی برپا می شود.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

نمایشگاه مورد نظر در عرصه مراحل طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی و دیجیتال در ایران می باشد.دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم فناوری کشور به همراه تمامی فعالان در این زمینه باعث ایجاد تحولی عظیم درعرصه الکترونیک، کامپیوتر و … می باشد و تاثیر مستقیمی بر حوزه های مختلفی همچون اقتصاد، صنعت و خدمات کشور دارد.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

زمان برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه الکترونیک از تاریخ 27 تیرماه تا 30 تیرماه سال 1398 می باشد، مکان برگزاری این نمایشگاه نیز همانند دیگر نمایشگاه های بین المللی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار می شود.

موضوعات نمایشگاه الکترونیک

بانکداری الکترونیک، تجارت الکترونیک و دولت الکترونیک

قطعات و تجهیزات موبایل

نرم افزار و سخت افزار

هوش مصنوعی – رسانه و سرگرمی

دیتا سنتر و سیستم های هوشمند

دستگاه ها، ماشین آلات و تجیزات اداری

رباتیک – تجهیزات دیجیتال قابل حمل

اینترنت – تجهیزات سمعی بصری

پراتورها – امنیت شبکه و ارتباطات

مخاطبان نمایشگاه الکترونیک

متخصصان حوزه IT

سرمایه گذاران حوزه IT

مدیران دولتی سازمان های مرتبط به حوزه IT

علاقمندان و دانشجویان حوزه IT

شرکت های بازرگانی و بازاریابی و …

ساخت غرفه نمایشگاهی الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

برای ساخت غرفه نمایشگاهی الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ایران می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.