30
مارس

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران 98

نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران هرساله در بهار و با حضور وسیع نهادهای فعال در بازار سرمایه، بانک ها، شرکت های بیمه و سرمایه گذاری در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.برای آشنایی بیشتر با دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران با مان ساز همراه باشید.

هدف برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران

بطورکلی هدف از برگزاری نمایشگاه ها آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان و مخاطبان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز بورس، بانک و بیمه می باشد که در بیشتر مواقع از این نمایشگاه ها استقبال خوبی به عمل می آید و برگزارکنندگان این نمایشگاه ها در حال حاضر توانسته اند اعتماد مخاطبان را به خود جلب کنند و فضایی برای بردی دو طرفه را هم برای برگزار کنندگان و هم برای مخاطبان ایجاد کنند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران

اصولا برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران تاریخ مشخصی ندارد و هرساله با کمی تغییر جزیی در تاریخ برگزار می شود، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران 1398 تاریخ شروع برگزاری 02/2/98 و تاریخ اتمام آن 05/02/98 می باشد.

مزایای برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران

1-بوجود آوردن شرایطی در زمینه لازم و مناسب در جهت حضور فعال شرکت کنندگان و گسترش تعاملات و معاملات تجاری

2- بطورکلی ایجاد فضایی مناسب برای گفتگو، تعامل و همکاری در میان علاقمندان، دانشجویان، کارشناسان، متخصصان و فعالان بازارهای مالی داخلی و بین المللی

3- ایجاد فضای فرهنگی و تخصصی مناسب به منظور بهره برداری جامعه آموزشی کشور از بازارهای مالی

4- فراهم آوردن توانمندیها، دستاوردها و پتانسیل های صنعت مالی ایران در داخل و خارج همراه با تغییرات سال های گذشته

5- در حال حاضر نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه بعد از چندین دوره پیاپی به یک برند بین المللی نمایشگاهی تبدیل شده است و در دنیا با نام IRAN FINEX شناخته شده است.

 

ساخت غرفه نمایشگاهی بورس ، بانک و بیمه

برای ساخت غرفه نمایشگاهی بورس ، بانک و بیمه می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.