30
مارس

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران ۹۸

نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندان پزشکی تهران یکی از بهترین و معتبرترین نمایشگاه ها در حوزه مواد و تجهیزات دندان پزشکی است که در جهت ارتقا کمی و کیفی صنعت دندان پزشکی، مواد مصرفی، تجهیزات و وسایل و … در شهر تهران برگزار می شود، برای آشنایی بیشتر با نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران با مان ساز همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندان پزشکی تهران جز اولین نمایشگاه های تجهیزات دندان پزشکی ایران در شهر تهران می باشد که سابقه بسیاری نداشته و در مجموع با افتتاح آن در سال 1398 چهارمین دوره ی افتتاح خود را پشت سر گذاشته می گذارد و بطور دایم هر ساله در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

تاریخ برگزاری

بطورکلی تاریخ برگزاری نمایشگاه های بین المللی زمان مشخصی نمی باشد و با اندکی جابجایی از زمان هر سال برگزار می شود، با این حال تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندان پزشکی تهران در سال 1398 در 02/02/1398 آغاز می شود و در تاریخ 05/02/1398 پایان می یابد.

محصولات نمایشگاهی

در نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندان پزشکی تهران محصولاتی همچون بروزترین ابزار های دندان پزشکی دنیا که شامل ابزار عمومی دندان پزشکی، وسایل جراحی، تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان و تجهیزات ارتودنسی و … می باشد وجود دارد.

هدف برگزاری

باتوجه به رشد روز افرون صنعت پزشکی و دارویی و توسعه دندان پزشکی و بهبود استانداردهای زندگی مردم و توانایی های مصرفی آن ها صد در صد انتظارات مردم از خدمات و تکنیک های پزشکی در حال افزایش است و در نتیجه درخواست برای تجهیزات با کیفیت ئ درجه بالای دندان پزشکی و مواد مصرفی بیشتر می شود و مناسب به همان تقاضای در حال رشد برگزاری همچین نمایشگاه هایی برای آشنایی شرکت ها و برندهای دندان پزشکی با مخاطبان می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد.

ساخت غرفه نمایشگاهی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

برای ساخت غرفه نمایشگاهی مواد و تجهیزات دندان پزشکی می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.