04
آوریل

نمایشگاه بین المللی مواد شوینده ،پاک کننده ،بهداشتی ،سلولزی و ماشین آلات وابسته

بيست و ششمین نمایشگاه مواد شوینده

ایران یکی از کشورهای مطرح در مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی در دنیا می باشد و در منطقه نیز جایگاه ویژه ایی دارد، اما هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته آشنا شدن بازدیدکنندگان و مخاطبان با با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز در این عرصه می باشد که علاوه بر آشنایی جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، کمک به رونق تولید، ایجاد زمینه فعالیت های علمی و .. می باشد.برای آشنایی بیشتر با نمایشگاه بین المللی مواد شوینده ،پاک کننده ،بهداشتی ، سلولزی و ماشین آلات وابسته با مان ساز همراه باشید.

کشور ایران از نظر مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه جایگاه اول و در دنیا نیز از رتبه بسیار بالایی برخوردار است، نکته جالب توجه این است که این نمایشگاه بین المللی در تهران یکی از بزرگترین نمایشگاه های آرایشی و بهداشتی خاورمیانه محسوب می شود و علاقمندان داخلی و خارجی بسیاری دارد.

اهداف برگزاری نمایشگاه

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته آشنایی بازدیدکنندگان با شرکت های جدید، پیش فروش کردن محصولات، شناسایی و انتخاب نمایندگان فروش جدید، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید، اطلاع از آخرین استانداردهای علمی و پژوهشی خارجی، اشتغالزایی، تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و کشف استانداردهای بالقوه در داخل کشور می باشد.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی تعداد زیادی شرکت های خارجی و نمایندگانی از 19 کشور مختلف مانند چین، ترکیه، آلمان، فرانسه، ایتالیا، امارات متحده ی عربی، مالزی، هندوستان، انگلستان، هلند، بلاروس، پرتغال، برزیل و … می باشند که جدیدترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش می گذارند، و بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند.

گروه کالاهای نمایشگاه

در این نمایشگاه بزرگ و بین المللی در تهران محصولاتی همچون محصولات سلولزی، آرایشی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست و مو، دهان، دندان و رنگ مو، عطر، ادوکلن، اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل و … عرضه می شود که با استقبال بسیاری روبرو شده است.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه

تولیدکنندگان و شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور دارند، آخرین تولیدات و دستاوردهای روز در این عرصه را عرضه می کنند و به نمایش می گذارند.برگزاری این نمایشگاه در تاریخ 2 اردیبهشت تا 5 اردیبهشت سال 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی می باشد.

ساخت غرفه نمایشگاهی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات

برای ساخت غرفه نمایشگاهی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.