04
آوریل

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی ایران

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی

بطورکلی هدف از برگزاری نمایشگاه های نفت و گاز آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان و مخاطبان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات مدرن و بروز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می باشد، حال آنکه ایران براساس جدیدترین گزارش های شرکت انگلیسی بریتیش پترولیوم چهارمین مالک بزرگ ذخایر نفتی در جهان با حدود 9.3 درصد از کل ذخایر نفتی دنیا محسوب می شود.برای آشنایی بیشتر با نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی با مان ساز همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با عنوان بزرگترین تحول صنعتی و تجاری ایران در حوزه ی نفت و گاز می باشد که سالانه با حضور جمعیت بسیاری از شرکت های فعال داخلی و خارجی در عرصه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود.

اهداف

همانطور که گفتیم هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز نفت، گاز و پتروشیمی می باشد که هرساله استقبال درخوری از این نمایشگاه بزرگ و رخداد صنعتی و تجاری در ایران می شود.در این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا شرکت های فعال در این صنعت بزرگ دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بدهند و در همین راستا و توجه به تقاضای بازار محصولات خود را به آن سو رشد دهند و فعالیت های آینده خود را برنامه ریزی کنند.

در راستای همین روند و برگزاری نمایشگاه ستاد برگزاری نمایشگاه های نفت و گاز قصد دارد با توجه به رویکرد صنعت نفت ایران و با تکیه به توان داخلی کشور و مشارکت های جهانی خدمات و محصولات ویژه ایی را معرفی کند.

گروه کالا های نمایشگاه نفت و گاز

براساس طبقه بندی در زمینه فعالیت شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی محصولات طبقه بندی می شوند که شامل : محصولات، تجهیزات، مواد می شوند.

گروه کالاهای تجهیزات شامل: تجهیزات اکتشافی، تجهیزات حفاری، جابه جایی و حمل بار، ماشین آلات و تجهیزات دوار، تجهیزات حرارتی و … می باشد.

گروه کالاهای مواد و محصولات شامل: خزن، سیلندر، برج، تجهیزات و مواد برقی، سرمایش و گرمایش، تهویه، فراساحل و دریایی، کامپیوتر، ارتباطات و مخابرات، لوله، شیلنگ و اتصالات، شیرآلات و متعلقات، مواد استیل و فلزی، مواد شیمیایی، روغن، رنگ و … می باشد.

محل و زمان برگزاری

محل برگزاری این نمایشگاه بزرگ در محل همیشگی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران است، تاریخ برگزاری این نمایشگاه نیز در تاریخ 11 اردیبهشت الی 14 اردیبهشت ماه است و زمان بازدید آن نیز از 10 صبح لغایت 18 می باشد.

ساخت غرفه نمایشگاهی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی ایران

برای ساخت غرفه نمایشگاهی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی ایران می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.