03
ژوئن

هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش

هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات وابسته یکی از بزرگترین نمایشگاه ها و رویدادهای کشور می باشد که نقش بسیار مهمی در حوزه ورزش و تجهیزات به روز ورزشی دارد، این نمایشگاه در تاریخ 18 الی 21 تیر ماه 1398 برگزار می شود.برای آشنایی بیشتر با هجدهمین نمایشگاه بین المللی  تجهیزات ورزشی با مان ساز همراه باشید.

هدف از برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی

وقتی سخن از برگزاری نمایشگاه های بین المللی به میان می آید نکته ایی که در ذهن شنونده و بیننده ایجاد میشود هدف کلی از برگزاری این نمایشگاه می باشد، حال باید بدانید که هدف از ایجاد نمایشگاه های داخلی و بین المللی آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان و مخاطبان با شرکت های جدید و محصولات جدید آنها است و پیش بینی می شود استقبال خوبی از این نمایشگاه به عمل آید.نکته ایی که حائز اهمیت است این است که این نمایشگاه توانسته تا به حال اعتماد جامعه را به خود جلب کند و در کارنامه ی کاری خود نمایشگاه های دیگری دارد که به اهمیت آن افزوده است.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

زمان برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات وابسته از تاریخ 18 تیرماه الی 21 تیر ماه می باشد که با حضور جمعی گسترده از شرکت های خارجی و داخلی در محل همیشگی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

ساخت غرفه نمایشگاهی 

برای ساخت غرفه نمایشگاهی ورزش و تجهیزات ورزشی می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.