01
ژوئن

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی

نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک یکی از بهترین و بزرگترین نمایشگاه ها و رویدادهای داخلی و خارجی می باشد که نقش بسیار مهمی در حوزه صنعت کاشی و سرامیک کشور دارد، این نمایشگاه در تاریخ 8 الی 11 خرداد ماه برگزار می شود.برای آشنایی بیشتر با بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی با مان ساز همراه باشید.

هدف از برگزاری نمایشگاه  

وقتی سخن از برگزاری نمایشگاه های بین المللی به میان می آید نکته ایی که در ذهن شنونده و بیننده ایجاد میشود هدف کلی از برگزاری این نمایشگاه می باشد، حال باید بدانید که هدف از ایجاد نمایشگاه های داخلی و بین المللی آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان و مخاطبان با شرکت های جدید و محصولات جدید آنها است.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه 

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک از تاریخ 8 خرداد الی 11 خرداد ماه می باشد که با حضور جمعی گسترده از شرکت های خارجی و داخلی در محل همیشگی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

ساخت غرفه نمایشگاهی کاشی و سرامیک

برای ساخت غرفه نمایشگاهی کاشی و سرامیک ایران می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.