17
ژوئن

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان یکی از بهترین نمایشگاه ها و رویدادهای داخلی و خارجی به حساب می آید که در حوزه صنایع ساختمانی، معماری و … نقش بسیاری داشته است.این نمایشگاه در تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه 1398 برگزار می شود، برای آشنایی بیشتر با نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با مان ساز همراه باشید.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

هدف از برگزاری این نمایشگاه ها آشنا شدن مخاطبان و بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز آنها می باشد.برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا کسانی که تازه به این صنعت رو آورده اند با عوامل مختلف و صفر تا صد ساختمان سازی آشنا شوند.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از تاریخ 6 مرداد الی 9 مرداد ماه می باشد که با حضور جمعی گسترده در محل همیشگی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

نمایشگاه صنعت ساختمان

همانطور که می دانید هدف کلی از برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی آشنایی مخاطبین با گروه کالایی مورد نظر و خدماتی که می توانند ارائه دهند به همراه جدیدترین متود روز می باشد، حال آنکه هرساله تعداد نمایشگاه های صنعت ساختمان در کشور زیاد می شود و تجهیزات و مصالح ساختمانی متنوعی به آن افزوده شده است.

ساخت غرفه نمایشگاهی صنعت ساختمان

برای ساخت غرفه نمایشگاهی صنعت و ساختمان ایران می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.