13
فوریه

آیا با کلیدی ترین نکات انتخاب هدیه تبلیغاتی نوروزی آشنایی دارید؟

هدیه تبلیغاتی نوروزی

امروزه دنیای تبلیغات با توجه به شیوه های جدید بازاریابی و فروش، ظهور و فراگیر شدن شبکه های اجتماعی با سال های گذشته تفاوت بسیاری نموده است.در ادامه برای آشنایی بیشتر با نکات مهم هدایای تبلیغاتی نوروزی با مان ساز همراه باشید.

نکات مهم در انتخاب هدیه تبلیغاتی نوروزی

شیوه های سنتی فروش جای خود را به شیوه های هدفمندتر و تخصصی تر داده و ارزش و احترام مشتریان یک سازمان چندین برابر گشته است. مدیران لایق و خوش فکر به این مسئله آگاه هستند که حفظ ارتباط با مشتریان سابق اهمیت بسیار زیادی نسبت به جذب مشتریان جدید دارد.  یکی از راه های حفظ ارتباط با مشتریان اهداء هدایای تبلیغاتی می باشد.

هدایایی که درخور نام سازمان ارائه دهنده از یک سو و در شان و اعتبار مشتری از سوی دیگر بوده، در ذهن مشتری تاثیری شگرف و ماندگار ایجاد نماید و خاطره ای خوش برای مشتریان بسازد.  در ادامه گروه خلاقیت آرت مان ویژگی های هدایای تبلیغاتی را برمی شمارد.

هدایای تبلیغاتی

ویژگی هدایای تبلیغاتی ماندگار

1- بایستی ساده و جذاب باشند. پیچیدگی همیشه جنبه زیبایی ندارد.

2- می بایست خلاقانه باشد. گاهی کاربرد اجسام و اشیا ساده است که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد.

3- انتخاب هدیه تبلیغاتی می بایست به گونه ای باشد که در طول سال قابل استفاده باشد و مربوط به مقطع زمانی خاصی نباشد.

​4-  بهتر است هدیه تبلیغاتی متمایز باشد، (اکثر شرکت ها تقویم، سررسید و جاکلیدی و کلاه را هدیه می دهند).

هدایای تبلیغاتی

5- هدایای تبلیغاتی بایستی قابلیت اختصاصی شدن داشته باشد. یعنی نام و نشان تجاری شما بدون اینکه به هدیه خدشه ای وارد نماید درج شود.

6- مخاطب برداشت نکند که از وی به عنوان بیلبورد متحرک مجموعه خود استفاده کرده اید (بسیاری از دوستان استنباطشان از هدیه تبلیغاتی بیلبورد متحرک است).

 

از هدایای تبلیغاتی گروه خلاقیت آرت مان دیدن کنید.