11
مارس

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی آرت مان با هدف جذب مشتری بیشتر سعی در گردآوری مجموعه ایی کامل از هدایای تبلیغاتی چوبی و تزئینی کاربردی دارد و در جنس ها و بسته بندی های متفاوت و خاص به مشتریان خود ارائه می شود. تیم خلاق و با پشتکار آرت مان با تجربه بسیار هویت و اهداف مجموعه های کسب و کار شما را بررسی می کند تا بهترین ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی خاص را به همراه تک محصولات در اختیارتان قرار دهد. برای آشنایی بیشتر با هدایای تبلیغاتی خلاقانه با ما همراه باشید.

مزایای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

برندینگ سازی و شناخت کسب و کارتان با هدایای تبلیغاتی.

حفظ و ماندگاری شما در ذهن مخاطبانتان و ایجاد وفاداری مشتریان.

با اندکی دقت و ظرافت در انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب کلی حس مثبت و خوب انتقال می دهید و این ربطی به هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و یا هدایای تبلیغاتی نفیس ندارد.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی چیست؟ هدایایی که یک برند خاص یا یک غرفه شرکت کننده در روزهای برگزاری نمایشگاه به منظور معرفی محصولات خود و برندینگ سازی محصولاتی با عنوان هدایای تبلیغاتی به مخاطبان و مشتریانش هدیه می دهد را هدایای تبلیغاتی مورد استفاده در نمایشگاه می گویند. هدایای نمایشگاه مجموعه ایی وسیع در تبلیغات می باشد و شامل مداد، خودکار، جواهرات زینتی، کالاهای نفیس و لوکس و محصولات چوبی مدرن است.

بطورکلی در صنعت هدایای تبلیغاتی نقش و اهمیت جوامع فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … بسیار دیده می شود از همین رو یکی از پر اهمیت ترین صنایع می باشد و نمی توان نقش آن را نادیده گرفت، به یاد داشته باشید که در تبلیغات امروز افرادی موفق می شوند که بتوانند ارزش و اهمیت هدایای تبلیغاتی و تبلیغات نمایشگاهی را درک کنند و سعی کنند با استفاده از آن نهایت تاثیرات خود را بگذارند تا در بازار کسب و کارشان به موفقیت برسند.

هدایای نمایشگاهی آرت مان

گروه خلاق هدایای تبلیغاتی آرت مان با سابقه بسیار در زمینه غرفه های نمایشگاهی و تولید هدایای تبلیغاتی و هدایای نمایشگاهی با افتخار محصولات خاص و نفیس و زیبای خود را به مشتریان ارائه می کند، این تیم خلاق با یک دهه فعالیت و حضور در این صنعت و با افزایش تنوع و دگرگونی در زمنیه چاپ و تولید هدیه تبلیغاتی خاص و ارائه محصولات خوب و با کیفیت توانسته جایگاه خوبی در میان مشتریان خود داشته باشد.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی یا بازاریابی

هدایای نمایشگاهی این فرصت را بوجود می آورند که شما در نمایشگاه مورد توجه بیشتری قرار بگیرید و بازدید کنندگان بسیاری را جذب کنید، حضور در نمایشگاه و روادیدها، کنفرانس ها، سمینارها و نمایشگاه هایی که در صنعت های مختلف برگزار می شود بهترین فرصت برای کسب و کارهای موجود می باشد تا با رقیبان و محصولاتشان آشنا شوند.

فراموش نکنید که جذابیت هدایای نمایشگاهی به صورت ناخودآگاه مخاطبان را به سوی شما هدایت می کند و این یک واقعیت انکار ناپذیر در صنعت هدایای تبلیغاتی می باشد تا به وسیله ی آن به اعتبار و محبوبیت شما افزوده شود.

نمونه ایی از هدایای تبلیغاتی مناسب نمایشگاه آرت مان

ست مدیریتی چوبی مدل هگزان

ست مدیریتی چوبی مدل هگزان

ست-مدیریتی-هگزانگلدان چوبی مدل دویار

گلدان چوبی مدل دویار

گلدان-چوبی-مدل-دو-یارمتاترون تبلیغاتی

متاترون تبلیغاتی

متاترونتقویم رومیزی چوبی مدل آرتا

تقویم رومیزی چوبی مدل آرتا

تقویم-رومیزی-چوبی-مدل-آرتاساعت دیواری چوبی مدل یادمان

ساعت دیواری چوبی مدل یادمان

ساعت-دیواری-یادمانتقویم رومیزی چوبی 99 مدل ال

تقویم رومیزی چوبی 99 مدل ال

تقویم-رومیزی-چوبی-مدل-التقویم رومیزی مکعبی 1399 مدل کیوب 1

تقویم رومیزی مکعبی 1399 مدل کیوب 1

تقویم-رومیزی-مکعبی-مدل-کیوب-1تقویم رومیزی مکعبی چوبی 99 مدل کیوب 2

تقویم رومیزی مکعبی چوبی 99 مدل کیوب 2

تقویم-رومیزی-مکعبی-مدل-کیوب-2چراغ رومیزی چوبی مدل آکو

چراغ رومیزی چوبی مدل آکو

چراغ-رومیزی-چوبی-مدل-آکو