27
مه

هزینه غرفه سازی 50 تا 120 متر در نمایشگاه چقدر است؟

هزینه غرفه های 50 تا 120 متر چقدر است؟

هزینه غرفه سازی 50 تا 120 متر در نمایشگاه چقدر است؟ برای آشنایی با تعرفه های (قیمت) غرفه سازی و هزینه ساخت غرفه های 50 تا 120 متری با مان ساز همراه باشید.

نکته ای که در طراحی غرفه نمایشگاهی باید در نظر داشته باشید این است که ریزترین نکات و نیازهای غرفه داران باید در اولویت کار قرار بگیرد و پس از آن باید از نظر کاربردی بودن غرفه و جلب رضایت مشتری به همراه جذابیت های بصری آن نیز در نظر گرفته شود.برای آشنایی با معایب غرفه های نمایشگاهی ارزان و ساخت غرفه های نمایشگاهی با ما همراه باشید.

تاثیر متراژ در طراحی غرفه های نمایشگاهی

برای شرکت در نمایشگاه های مختلف نیاز است که براساس توجه به نیازها و اهداف تعیین شده متراژ های متفاوتی را بررسی کنید و هرکدام که مناسب تر با کسب و کارتان است را انتخاب کرده، با برنامه ریزی مناسب و پیش بینی های درست طبق شرایط و مقررات موجود در سایت های نمایشگاهی غرفه داران می توانند غرفه های بزرگتر و با زیربناهای بیشتری را طراحی کنند.

نکته ایی که در طراحی غرفه های نمایشگاهی جالب توجه است این می باشد که در سالن هایی با ارتفاع مناسب غرفه های دو طبقه یا همان نیم طبقه با ارتفاع مناسب به جذابیت غرفه کمک می کند و در کنار آن در بعضی از هزینه ها صرفه جویی می کند.همانطور که می دانید غرفه های با متراژ بالا نیز در زمان طراحی و ساخت هزینه کمتری را به خود اختصاص می دهد زیرا در بیشتر موارد متراژ بالا از هزینه ها می کاهد.

هزینه غرفه سازی 50 تا 120 متر

حال وقت آن رسیده است که سوالی که با آن صحبت خود را آغاز کرده ایم به پایان برسانیم، هزینه غرفه نمایشگاهی 50 تا 120 متری چقدر است؟ اگر بخواهیم هزینه غرفه سازی را تفکیک کنیم به بخش ارزان، متوسط و گران تقسیم می شود، در حال حاضر غرفه های ارزان که با کیفیت و درجه بندی مناسبی ارائه نمی شود و در وضعیت اقتصادی امروزه کشورمان غرفه های گران نیز کاربرد بسیاری ندارد پس تنها غرفه هایی با هزینه قیمت گذاری شده متوسط باقی می ماند.

هزینه غرفه های 50 تا 120 متری از متری 330 هزار تومان آغاز می شود و تا 380 هزار تومان پایان می یابد.بیاد داشته باشید که هرچه غرفه شما وسعت و مساحت بیشتری داشته باشد در هزینه های ساخت غرفه شما صرفه جویی می شود.اگر دقت کنید تعرفه (قیمت) غرفه های 50 تا 120 متری با همان قیمت گذاری متوسط و معقولانه تقریبا هم قیمت با هزینه غرفه های کمتر از 40 متر می باشد.

طراحان و متخصصان گروه غرفه سازی مان ساز با درک نیازهای غرفه داران و تلفیقی از خلاقیت خود سعی در ساخت غرفه های با هزینه متوسط و معقولانه داشته اند تا بتوانند رضایت کامل مشتری خود را تا سطح بالایی جذب نمایند.

طرح و ساخت مان ساز

برای ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. یا بروی لینک غرفه نمایشگاهی می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از دیگر نمونه کارهای ما دیدن کنید.