29
مه

هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی 

هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته یکی از بزرگترین و معتبرترین رویدادهای داخلی و بین المللی کشور می باشد که نقش بسیار مهمی در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی دارد، این نمایشگاه در تاریخ 19 الی 22 خرداد برگزار می شود.برای آشنایی بیشتر با هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، صنایع و تجهیزات وابسته با مان ساز همراه باشید.

برگزاری نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدید کنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات روز دنیا می باشد، در این نمایشگاه از آخرین دستاوردها و تکنولوژی به همراه تجربیات در زمینه صنعت حمل و نقل ریلی رونمایی می شود.باتوجه به برگزاری موفق چندین دوره پشت سر هم این نمایشگاه انتظار می رود که امسال نیز استقبال خوبی از این رویداد ریلی مهم شود.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه  

زمان برگزاری این نمایشگاه از 19 خرداد ماه شروع شده و تا 22 خرداد 1398 ادامه دارد، محل برگزاری نمایشگاه در جایگاه دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی در شهر تهران می باشد که با حضور صدها شرکت کننده داخلی و خارجی معتبر برگزار می شود.

گروه کالاهای نمایشگاه  

در این نمایشگاه شرکت های داخلی و خارجی نوین ترین تولیدات، تجهیزات و خدمات خود در حوزه حمل و نقل ریلی را ارئه می دهند و از کشورهایی مانند انگلستان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، چین، فنلاند، استرالیا و چندین کشور دیگر حضور خواهند یافت که در نهایت با انواع صنایع و خدمات مختلف ریلی در بخش درون شهری و برون شهری و بخش باربری، انواع واگن ها، واگن های نیرو محرکه، واگن مولد، واگن مانوری، لوکوموتیو برقی و دیزلی و … روبرو خواهد شد.

ساخت غرفه نمایشگاهی حمل و نقل و ریلی

برای ساخت غرفه نمایشگاهی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی ایران می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. با  برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای نمایشگاهی ، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید.