27
ژانویه

10 دلیل انتخاب هدایای تبلیغاتی

10 دلیل استفاده از هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش های بازاریابی و موثر در کمپین های تبلیغاتی می باشد، باتوجه به رشد صنعت و پیشرفت تکنولوژی و دنیای رقابتی امروزه اگر هر روز جلوی چشم مخاطب خود نباشید دیر یا زود فراموش می شوید.برای ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطب و تاثیر مطلوب گرفتن از بازاریابی خود باید در انتخاب هدایای تبلیغاتی خود نهایت دقت را داشته باشید.برای آشنایی بیشتر با دلایل انتخاب هدایای تبلیغاتی با گروه خلاقیت آرت مان همراه باشید.

دلایل انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

1-هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید که دوست دارید به خودتان هم هدیه بدهند، بهترین آزمایش برای اینکه بفهمید از تبلیغات خود جواب درستی میگیرید و مشتریان از دریافت هدیه شما خوشحال می شوند این است که ببینید خودتان چه احساسی نسبت به آن هدیه دارید.

2- باید به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر مردم در طول روز به مدت 8 ساعت از زمان خود را در یک مکان و پشت میز خود نشسته اند، اگر به گونه ایی تبلیغات انجام بدهید که مشتری فعلی یا آینده شما از هدایای تبلیغاتی شما در اداره استفاده می کند باید بگیم که شما به ارزشمندترین فضای تبلیغاتی در کسب و کار خود دست یافته اید.

3- اگر بخواهیم هدایای تبلیغاتی را دسته بندی کنیم باید بگوییم بهترین هدایای تبلیغاتی آن هایی هستند که گیرندگان آن ها هر روز و درهر ساعتی که بخواهند بدون وجود هیچ محدودیتی نه فقط در زمان های خاصی از آن استفاده می کنند.استفاده از وسیله هایی که در طول روز مخاطبتان با آن سر و کار دارد بهترین انتخاب می تواند باشد.

4- جالب است بدانید که حمایت از رویداد ها و هم گام شدن با جامعه محلی برای شما یک راه فوق العاده برای افزایش شناسایی نام تجاری شما و یک روش اثبات شده برای افزایش درک مشتری های مثبت و سهم بازار است.

دلایل انتخاب هدایای تبلیغاتی

5- برای تبلیغ محصولات خودتان تنها به مشتریان خود اکتفا نکرده و به کارمندان خود نیز هدایای تبلیغاتی از محصولات خود بدهید تا آنها را برای عملکرد خوبشان هم تشویق شوند هم اینکه انگیزه آنها را برای دریافت پاداش در ازای کار مفید و موثر بیشتر کنید و درنتیجه بازخورد بالاتر می رود.

6- هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید که با افتخار نام شرکت یا برندتان را بر روی آن درج نمایید و مشتریان شما از طریق هر وسیله ایی که نام شما بر روی آن باشد با شما در ارتباط خواهند بود، پس از هدایایی استفاده کنید که بتواند درغیاب شما خوب در مورد برند و محصولتان صحبت کند.

7- اگر ارتقاء مصرف هدف اصلی کمپین تبلیغاتی شماست، هدیه ای انتخاب کنید که به کسب و کارتان مرتبط باشد اینگونه نام تجاری شما را بیشتر در اذهان مشتریان حک می شود پس از هدیه ایی استفاده کنید که مربوط به کسب و کار خودتان است.

8- بیشتر مردم هیچ تصوری در مورد هزینه های تمام شده کالا های تبلیغاتی ندارند و معمولا هزینه کالا ها را بیش از میزان واقعی آنها برآورد می کنند، زیرا تصور آنها از قیمیت براساس خرید تکی محصولات است و اما خریدار اصلی با خرید عمده هزینه کمتری پرداخت می کند.در این صورت این تفاوت قیمت واقعی و قیمت تصور شده به سود شما عمل خواهد کرد.

دلایل انتخاب هدایای تبلیغاتی

9- انتخاب هدایای تبلیغاتی برای تبلیغ کسب و کارتان راهی متفاوت برای ترویج محصولات شماست، شما می توانید به جای دادن تخفیف به مشتریان خود یک هدیه رایگان بدهید و ممکن است حتی هزینه هدیه شما کمتر از میزان تخفیف مورد نظر مشتری باشد اما با دادن هدیه قیمت و ارزش هدیه در ذهن مخاطب بیشتر تصور می شود.با توجه به این موضوع نه تنها حاشیه سود شما افزایش می یابد بلکه تصور بهتری در ذهن مخاطب خلق می کنید.

10- یادتان نرود که مشتریان شما، سفیران شما هستند و هر زمانی که هر فردی از هدیه تبلیغاتی شما استفاده کند مانند بیلبورد متحرکی برای برند شما می باشد، در این روش با خلاقیت و استفاده از طرح های جذاب مخاطب را به خود جذب می کنند و در ذهن مشتریان برای مدت زمان بیشتری باقی می مانند.

انواع هدایای تبلیغاتی

گروه خلاقیت آرت مان با مجموعه ایی بی نظیر از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان تا لوکس و هدایای تبلیغاتی خاص می تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند.

ست های تبلیغاتی رومیزی مدیریتی، نگهدارنده کتاب های نفیس، ست مدیریتی چوبی مدل پارامتریک، ست مدیریتی چوبی مدل المان، ست مدیریتی چوبی مدل هگزان، پایه و نگهدارنده موبایل و ساعت چوبی مدل دینا، تقویم رومیزی چوبی مدل آرتا، تقویم رومیزی چوبی مدل زانا، تقویم رومیزی چوبی مدل ایما و … می باشد.