02
سپتامبر

طراحی داخلی محیط اداری شرکت تبلیغاتی Argonaut

طراحی داخلی محیط اداری شرکت تبلیغاتی Argonaut

طراحی داخلی محیط اداری: آژانس تبلیغاتی آرگونات (Argonaut) به دنبال توسعه کسب و کار خویش، و نیز برند سازی بهتر در زمینه تبلیغات، به یک دفتر کار بزرگ و مدرن تر از قبل احتیاج پیدا کرد. «افتخار به آن کاری که انجام می دهیم»، شعار این آژانس بوده و برای تحقق آن، طراحی داخلی محیط اداری آرگونات نیز توسط گروه طراحی و معماری Huntsman به انجام رسیده است. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی محیط اداری

فضای داخلی دفتر کار منعکس کننده هویت یک برند است

این دفتر 2300 متر مربعی در قلب سان فرانسیسکو، بعد از پروژه طراحی داخلی به شکوفایی و زیبایی ایده آلی دست یافته است. تیم طراحی با همکاری مدیران شرکت، فضای دفتر را به سمت دهه شصت میلادی و کنسرت های راک آن زمان برده اند. این سبک از طراحی و معماری داخلی دفتر کار، بیانگر فرهنگ کار گروهی و همکاری تنگاتنگ میان کارمندان و اعضای آرگونات می باشد.

طراحی داخلی محیط اداری

سمفونی پیشرفت توسط ارکستری از کارکنان نواخته می شود

میز های کار در شرکت آرگونات، از جنس استیل مرغوب و به صورت یکپارچه و سری قرار گرفتند، تا در القای حس همکاری و صمیمیت بین کارکنان نقش داشته باشند. در بخش مرکزی سالن اصلی کمپانی، یک محیط گفتگو و معاشرت های دوستانه و صمیمی فراهم گردیده، تا خستگی های ناشی از کار و فعالیت در آن جبران گردد. در ضمن شیوه طراحی داخلی محیط اداری این شرکت به هیچ وجه خشک و ایستا نبوده، و افراد این امکان را دارند که تغییراتی را به دلخواه خود در میز کارشان اعمال نمایند.

طراحی داخلی محیط اداری

طراحی داخلی انرژیک و روحیه بخش مبنای رشد این مجموعه است

یک محیط کاری در طبقه منفی یک ساختمان نیز قرار دارد، که بیشتر مخصوص تیم تولید و زیرساخت های کمپانی Argonaut می باشد. این بخش شامل میز کار های منعطف، بخش ارتباط و معاشرت و یک موزه هنری بوده، که مانند بخش های دیگر این دفتر کار مطابق روحیه و فرهنگ کاری شرکت طراحی شده است. در نظر گرفتن فلسفه یک شرکت در طراحی داخلی، امری است که کسب و کار ها باید به آن توجه داشته باشند.

طراحی داخلی محیط اداری

تیم طرح و ساخت مان ساز آماده ارائه مشاوره و خدمت در زمینه طراحی داخلی محیط های اداری، تجاری و غیره، به کسب و کار های مایل به موفقیت و توسعه می باشد. برای مشاوره تخصصی با کارشناسان مان ساز، به این صفحه مراجعه نمایید.

طراحی داخلی محیط اداری

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز