• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

هدایای تبلیغاتی

سوالی که برای هر کسی پیش می آید این است که هدایای تبلیغاتی چیست؟ و چه تاثیری بر جلب مشتری دارد؟ هدایای تبلیغاتی کالاهایی با نام تجاری، لوگوی خاص یا شعار هایی هستند که در اختیار بازریاب ها قرار می گیرد تا در ارتباط گرفتن با مشتریان استفاده شود.برای آشنایی بیشتر با گروه خلاقیت آرت مان همراه باشید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

با گذر زمان و پیشرفت در صنعت هدایای تبلیغاتی دیگر مثل گذشته هدایای سبک قدیمی طرفدار خاصی ندارد و همه به دنبال خلاقیت و نوآوری در هدیه تبلیغاتی هستند. با توجه به اینکه درصد بالایی از هدایا برای تشکر و قدردانی مشتریان یا همکاران است، هرگونه خلاقیت در هدیه تبلیغاتی مهم است که گروه خلاقیت آرت مان در این امر بسیار موفق بوده است.

برای خرید با شماره های 09123830113 ،  88567329 – 021 و  88567318 – 021 تماس بگیرید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدیه تبلیغاتی آرت مان

• ساده و جذاب

• خلاقیت در طراحی

• کاربردی و قابل استفاده در تمامی طول سال

• متمایز از هدایای معمول موجود در بازار

• قابلیت ارائه در بازه های مختلف سال (نوروز، یلدا، همایش، نمایشگاه و …)

• قابلیت اختصاصی شدن برای سازمان ها و شرکت ها

و آنچه که را که مطلوب دیدید برای ما ارسال کنید تا ما برای شما تولید کنیم…

مزایای هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی اطلاعات و ایده های بسیاری را در اختیار مخاطبان و جامعه قرار می دهد که امکان دارد گاهی این تبلیغات از سوی افراد به درستی درک نشود و یا ارزش آن مورد توجه قرار نگیرد اما در بهترین حالت بسیاری دیگر از افراد این تبلیغات را درک کرده.با ارائه هدایای تبلیغاتی شما به مشتریان و مخاطبان خود یادگاری هایی کاربردی می دهید که می توانند به نگهداری از آن ها خدمات و نام و نشان تجاری شما را به یاد داشته باشند.

در مسیر تبلیغات با هدیه تبلیغاتی مزایایی وجود دارد که در اختیار مخاطب قرار می گیرد که شامل مطرح شدن برند بیشتر،کاربری بیشتر با صرف هزینه کمتر، کارت بیزینس ثانویه، برنامه بازاریابی قدرتمند به همراه قابل لمس بودن است.

پل های ارتباطی

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

اطلاعات تماس

سعادت آباد – خیابان علامه جنوبی – کوچه چهلم مرکزی – پلاک 7 – واحد دوم
شماره تماس:
09123830113
02188567329
02188567318

ایمیل:
info@maansaaz.com