31
آگوست

هتل اتلس در ویتنام با طراحی و دکوراسیون داخلی چشم نواز

هتل اتلس در ویتنام با طراحی و دکوراسیون داخلی چشم نواز

طراحی و دکوراسیون داخلی: شرکت طراحی داخلی و معماری ویتنامی Trong Nghia، طراحی داخلی هتل اتلس (Atlas) را در شهری قدیمی در این کشور به انجام رسانده است. در این هتل زیبا و چش نواز، ۴۸ اتاق با مناظر سرسبز در اختیار گردشگران قرار می گیرد. با طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از زیباترین هتل های شرق آسیا، در خدمت شما خواهیم بود. با مان ساز بمانید.

طراحی و دکوراسیون داخلی چشم نواز

ارتباط نزدیک با طبیعت در تمام بخش های هتل دیده می شود.

در جای جای این ساختمان دلفریب، انواع گل و گیاه در قالب گلدان های متعدد تعبیه شده است، تا روحیه مثبت و شادابی را به مهمانان تزریق نماید. نور طبیعی هم بدون ایجاد حرارت، از میان حفره های دیوار سنگی مبادله می شود. این گروه طراحی داخلی به استفاده خلاقانه از گیاهان، در پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی معروف می باشد.

طراحی و دکوراسیون داخلی چشم نواز

خصیصه های بومی نقش پررنگی در طراحی داخلی دارند.

تیم طراحی این پروژه تصمیم گرفت، از ایده حیاط خلوت های دنجی که در سطح شهر پرکاربرد است، استفاده نماید. از زمان قرار گرفتن این منطقه در فهرست یونسکو، رشد چشم گیری در صنعت گردشگری آن پدید آمده که درنتیجه آن، خانه های قدیمی به فروشگاه و رستوران بدل گشته اند. این محله با حیاط خلوت های داخلی خود، که باعث طبقه بندی داخل و خارج ساختمان می شوند، شناخته می شود.

طراحی و دکوراسیون داخلی چشم نواز

رعایت آسایش میهمانان ارزش اصلی هتل اتلس می باشد.

با این که جریان عظیم اقتصادی، بر کیفیت و میزان آرامش این شهر موثر گشته، اما در طراحی و دکوراسیون داخلی هتل اتلس تمام سعی بر حفظ فرهنگ و تاریخچه کشور ویتنام بوده است. علاوه بر حیاط خلوت ذکر شده، یک استخر بزرگ به میهمانان خدمت ارائه می دهد، آن هم در حالی که گیاهان بلند هتل، سایه مورد نیاز افراد را تأمین می کنند.

طراحی و دکوراسیون داخلی چشم نواز

این مکان مقصدی ایده آل برای گردشگران سراسر دنیاست.

پایه هر ۴ ساختمان روی ستون های بتنی بنا گردیده، تا یک طبقه همکف دلباز پدید بیاورد. این ویژگی سرزندگی هتل جدید را نشان می دهد، و نیز نمادی از زیبایی تاریخی این شهر قدیمی است. فضای زیر بلوک ها شامل رستوران، باشگاه و حمام آب گرم می شود که همه، در انتها به استخر بزرگ راه پیدا می کنند. فلسفه وجودی این شرکت بر این نکته استوار است، که تجربه ای دلچسب برای مسافران آن به یادگار بماند.

تیم طرح و ساخت مان ساز با تکیه بر کاشناسان مجرب خود، و تجارب پرشمار در زمینه معماری و طراحی داخلی تجاری و اداری مانند هتل، آماده ارائه مشاوره و خدمات به مخاطبان خود می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر گفتگو با تیم طراحان مان ساز، این صفحه را مشاهده نمایید.
منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز