31
آگوست

باید ها و نباید ها در بازسازی حمام به توصیه طراحان برتر

باید ها و نباید ها در بازسازی حمام به توصیه طراحان برتر

بازسازی حمام: بر کسی پوشیده نیست که فرآیند بازسازی و تغییر طراحی داخلی حمام، چه پتانسیل زیادی برای به دردسر انداختن اعضای خانواده دارد. به همین دلیل انتخاب این عملیات برای زیبایی سازی منزل، به سادگی و بدون بررسی های دقیق چندان منطقی به نظر نمی رسد. حال چنانچه قصد بازسازی حمام و سرویس بهداشتی منزل خود را دارید، این آموزش جامع مخصوص شماست. با مان ساز بمانید.

بازسازی حمام

باید قبل از شروع پروژه طرح آماده کنید

بازسازی هر قسمتی از خانه، چه حمام باشد و چه اتاق نشیمن، هزینه هایی دارد که اگر با برنامه اصولی آن را آغاز نکنید، به از دست رفتن منابع مالی شما منجر خواهد شد. پس به جای آن که شتاب زده دست به بنایی بزنید، از یک شرکت طراحی معتبر برای تنظیم و تدوین طراحی داخلی حمام خانه خود بهره بگیرید. این کار موجب می شود تا تصویر دقیقی، از ایده های ذهنی شما به دست خواهد آمد.

بازسازی حمام

نباید از میزان بودجه خود غافل شوید

زمانی که در مورد ایده هایتان مطمئن شدید، بسیار مهم است که واقع بینانه به بوجه و منابع مالی خود نگاه کنید. دانستن این که هزینه های به دست آوردن نتیجه ایده آل، چه تفاوتی با قدرت مالی شما دارد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. راه هایی برای کاهش هزینه ها موجود است مثل انجام برخی امور توسط خود شما، تحقیق تکمیلی در مورد پیمانکاران مقرون صرفه تر، و نکته هایی از این دست که دقت به آن ها ضروری می باشد.

بازسازی حمام

باید وسیله های گران حمام را از انواع معمولی تر انتخاب کنید

کابین حمام و یا کاشی های کف و دیوار، از آن جهت وسوسه برانگیز هستند که مدل های لوکس و خاص بسیار گرانی دارند. برای صرفه جویی در خرید این اقلام، مدل های معمولی تر آن ها را انتخاب نمایید. البته منظور از معمولی کاشی یا کابین بی کیفیت نیست، بلکه می توان با قیمتی مناسب طرح و رنگ های به روز و مدرنی، از این دست وسیله های تزئینی و دکوراتیو حمام پیدا کرد.

بازسازی حمام

نباید از تعبیه کردن فضای ذخیره غافل شوید

از با ارزش ترین قسمت های یک سرویس بهداشتی خوب طراحی شده، فضایی است که برای ذخیره اجناس کاربرد داشته باشد. البته این نکته در بیشتر پروژه های بازسازی حمام، نادیده گرفته شده و کم ارزش تلقی می شود. گذاشتن حوله های اضافه یا حوله های مخصوص مهمان، تنها یکی از کاربرد های پرشمار این فضاهای ذخیره ای شمرده می شود. اگر این امکان وجود دارد می توانید داخل یکی از دیوار ها، قفسه ای تعبیه کنید یا از انواع آماده متناسب با ابعاد حمام خود استفاده نمایید.

امر بازسازی به ویژه بازسازی حمام، باید به شکلی برنامه ریزی شده و اصولی پیش رود، در غیر این صورت دردسر های زیادی را به همراه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در طراحی داخلی مخصوصاً بازسازی، به این صفحه مراجعه و با کارشناسان مان ساز تماس حاصل فرمایید.
منبع: Freshome

تحریریه طرح و ساخت مان ساز