02
سپتامبر

شرکت اجاره اتومبیل در یونان با طراحی داخلی فانتزی

شرکت اجاره اتومبیل در یونان با طراحی داخلی فانتزی

طراحی داخلی فانتزی: Auto Union نام یک کمپانی اجاره اتومبیل، با چندین شعبه در در سراسر کشور یونان می باشد. این شرکت در زمان تاسیس خود، با ۴۵ نمایندگی کارش را شروع کرد، و همیشه در تلاش بوده تا در ارائه خدمات مناسب به مشتریان، پیشگام باشد. در این مقاله به سراغ طراحی داخلی فانتزی این فروشگاه اجاره ماشین در سرزمین فیلسوفان کهن می رویم. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی فانتزی

به وجود آوردن هویت یکسان در تمامی شعب Auto Union

به عنوان یک شرکت زنجیره ای که از فروشگاه های متعدد تشکیل شده، نیاز به یکپارچگی در تمامی فروشگاه های آن به شدت احساس می شد. در نتیجه مدیران این شرکت، با پروژه طراحی داخلی فانتزی این شعبه یکسان سازی هویتی Auto Union را آغاز نمودند. این طراحی داخلی خاص، برای اجرا در دیگر شعبات این شرکت هم انتخاب و تأیید گردیده است.

طراحی داخلی فانتزی

سرعت و کیفیت در خدمات رسانی به مشتریان اولویت اصلی شرکت

بیشتر مشتریان این شرکت، ثبت نام اجاره ها را به صورت آنلاین انجام داده و فقط برای تحویل گرفتن، یا تحویل دادن اتومبیل به فروشگاه مراجعه می نمایند. گردشگری در یونان کاملا فصلی بوده، و اوج این صنعت در تابستان در این کشور رونق می گیرد. در روزهای تابستانی تعداد مراجعه کنندگان به فروشگاه بالا رفته، چون پرواز های بیشتری در فرودگاه های یونان فرود می آیند. به همین دلیل با وجود طراحی داخلی فانتزی، کارایی بالای آن از اولویت بالایی برای مدیران شرکت برخوردار بوده است.

طراحی داخلی فانتزی

غالبیت رنگ سازمانی برند در قسمت های زیادی از ساختمان

لوگو و نام سازمانی شرکت، در نقاط مختلفی از جمله دیوار ها، کفپوش و مبلمان سفارشی دیده شده و در این طراحی داخلی فانتزی، نقشی کلیدی را ایفا می کند. فضای داخلی این فروشگاه به صورتی دلباز و گرم اجرا شده، تا مشتریان هنگام مراجعه احساس راحت تری را دریافت نمایند. قسمتی برای بازی کودکان و نیز انتظار همراهان در نظر گرفته شده است، تا زمانی که فرد درگیر کاغذبازی های اجاره اتومبیل می باشد، اعضای خانواده او اقامت کوتاه و دلپذیری را تجربه کنند. او اقامتی کوتاه و دلپذیر را تجربه کنند.

در طراحی یک فروشگاه سرعت و دقت در خدمت رسانی، در کنار زیبایی شناسی از موضوعات پر اهمیت برشمرده می شود. شرکت طرح و ساخت مان ساز با تجربه های موفق در زمینه طراحی فروشگاه، آماده مشاوره به کسب و کار های در حال توسعه می باشد. برای اطلاعات بیشتر و تماس با کارشناسان مان ساز به این صفحه مراجعه نمایید.

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز