04
سپتامبر

رستوران شیک با طراحی داخلی هنری در سرزمین ماتادور ها

رستوران شیک با طراحی داخلی هنری در سرزمین ماتادور ها

طراحی داخلی هنری: حتی اگر تکنولوژی های ارتباطی تا این حد پیشرفت نداشت، به سختی می توانستیم شخصی را پیدا کنیم که در مورد مسابقات گاو بازی چیزی نشنیده باشد. اما نگران نباشید مان ساز حیطه کاری خود را تغییر نداده است، بلکه می خواهیم طراحی داخلی رستورانی در قلب اسپانیا را بررسی نماییم. برای سفری به درون یک غذا خوری مدرن در ایالت کاتالونیا، با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی هنری

بلند پروازی در پروژه های محلی هم جایگاه خاصی دارد

تحت عنوان یک پروژه محلی، طراحی داخلی رستوران El Equipo Creativo پتانسیل زیادی برای شکست داشته است. اما خلاقیت و نبوغ پشت طراحی داخلی هنری این غذا خوری، نه تنها آن را از یک کسب و کار محلی فراتر برده، بلکه بسیاری از گردشگران به صرف یک وعده غذایی در آن وسوسه می شوند. همین حضور مداوم مشتریان وفادار در فصل های مختلف سال، به توسعه اقتصاد این کشور کمک می کند.

طراحی داخلی هنری

هنر و خلاقیت اجزاء جدا نشدنی طراحی داخلی است

فضایی راحت و روشن درون این رستوران را در بر گرفته، و افراد بعد از ورود به آن با فضای کافی شاپ و بار (Bar) روبرو می شوند. یک لژ خانوادگی نیز در انتهای سالن واقع شده، که قسمتی از آن در محیط باز پذیرایی خانواده ها می باشد. سرامیک به کار رفته در سراسر سقف، برای انتقال فرهنگ های قدیمی مردم این ایالت مانند فروتنی و احترام به تاریخ در نظر گرفته شدند. شکل و الگوی این سرامیک ها نیز بسیار خاص بوده، و سبک متفاوتی را به فضا داده است.

طراحی داخلی هنری

طراحی یک فضای تجاری به ویژه رستوران و فست فود، در میزان منتقل کردن آرامش و انرژی به مردمانی که برای غذا خوردن می آیند، به شدت تأثیر گذار می باشد. اگر شما نیز صاحب رستوران هستید و می خواهید با تغییر طراحی داخلی، فضایی زیبا تر را برای مشتریان خود فراهم آورده، و در نتیجه تجارت پر رونق تری داشته باشید،  از کارشناسان مان ساز مشاوره دریافت نمایید.

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز