04
سپتامبر

طراحی فضای اداری شرکت مشاوره تجاری در لندن

طراحی فضای اداری شرکت مشاوره تجاری در لندن

طراحی فضای اداری: شرکت مشاوره Elixirr که در لندن قرار دارد، پروژه طراحی داخلی خود را به استودیو طراحی داخلی Oktra سپرده است. ساخت و پردازش هویت برند الیکسیر، مهم ترین خواسته مدیران این کمپانی از نتیجه پروژه به حساب می آمد. در شهر شلوغ و پر هیاهوی لندن، طراحی و ایجاد محیط هایی این چنین آرام و دلپذیر، به خلاقیت و ظرافت خاصی نیاز دارد. برای بررسی طراحی و دکوراسیون این دفتر کار مدرن، با مان ساز بمانید.

طراحی فضای اداری

هر بخش یک ساختمان داستان خود را نقل می کند

یک طراحی داخلی حرفه ای، به نحوی صورت می پذیرد که نماینده شایسته ای برای برند و هویت آن شرکت شناخته شود. زمانی که تک تک جزئیات طراحی داخلی یک فضا، در جهت انعکاس اهداف و آینده نگری آن برند انجام شده باشد، تبدیل شدن به بهترین در بین رقبا آسان تر می گردد. یکی از خلاقیت های جالب به کار رفته در طراحی فضای اداری Elixirr، این است که هر کدام از اتاق های مخصوص جلسات، تم و ترکیب بندی مخصوص به خود را دارند.

طراحی فضای اداری

یک محیط همگرا به رشد سریع تر مجموعه یاری می رساند

نماد هر سه حیطه فعالیت این کمپانی یعنی مشاوره مالی، کسب و کار های نوپا و شرکت های دانش بنیان، در لابی دفتر کار الیکسیر به چشم می خورد. در این ساختمان شما عرف معمول ارباب رجوع و کارمند را مشاهده نخواهید کرد. طراحی نقشه دفتر به قدری صمیمانه و همگرا اجرا شده است، که شرکا و حتی کارآموزان در کنار هم نشسته اند، و به مشتریان این شرکت خدمت ارائه می دهند.

طراحی فضای اداری

کلید متفاوت بودن در خلق کاربری های تازه پنهان می باشد

یک استودیوی کوچک مخصوص ضبط فیلم و تصویر برداری، در این طراحی داخلی دفتر کار قرار گرفته، تا بر حسب نیاز خدمات تکمیلی به مشتریان داده شود. ترکیب رنگ های شاد مانند زرد، سبز و آبی با انواع کلاسیک تر مثل سفید و مشکی، فضای اداری سرزنده و شادی را به وجود آورده است. با به کار بردن یک نقشه باز حول محور فضایی برای معاشرت های اجتماعی، بر روی اهمیت گفتگو میان مردم در این جامعه مدرن تأکید شده است.

طراحی فضای اداری

توسعه فضای اداری همگام با پیشرفت یک برند ضروری است

اگر قصد توسعه برندتان و یا رشد محیط اداری موجود خود را دارید، حتماً به یک تیم از طراحان داخلی با تجربه و با سابقه موفق نیاز پیدا خواهید کرد. دانش و تجربه گروه طرح و ساخت مان ساز، در این مسیر پر پیچ و خم اما لذت بخش یاری بخش شما خواهد بود. برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

طراحی فضای اداری

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز