05
آگوست

اطلاعات جامع درباره غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی: شکی نیست که یکی از بهترین شیوه های برندینگ، اطلاع رسانی در مورد شرکت شما در رویداد های مختلف است. این روش می تواند حتی از تکنیک های بازاریابی و فروش نیز، مفید تر واقع گردد. سالانه میلیون ها دلار از قرار داد های مهم کاری، در همین غرفه های نمایشگاه به امضاء می رسند.
برای دانستن تمام نکات مهم در مورد غرفه نمایشگاهی، با مان ساز همراه باشید.

غرفه های نمایشگاهی کوچک برای موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارند؟

غرفه های نمایشگاهی کوچک برای موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارند؟

غرفه نمایشگاهی

اول

برای آن که بازدید کنندگان نمایشگاه بعد از اختتامیه، تأثیر تبلیغات شما را به یاد داشته باشند، حرفه ای و هدفمند بودن غرفه اولویت اول را دارا می باشد. از مدت ها قبل باید به مخاطبان، حضورتان در نمایشگاه مربوطه را یادآوری کنید. فرستادن ایمیل، پست کردن مطلب در شبکه های اجتماعی و تنظیم روزشمار نمایشگاه در وبسایت شرکت، همگی از بهترین راهکار های اطلاع رسانی در مورد غرفه نمایشگاهی شما خواهند بود.

دوم

برای این که مشتریان بالقوه ی شما، در راهرو های نمایشگاه سرگردان نباشند، از نشانه ها برای راهنمایی آن ها به سمت غرفه ی خود کمک بگیرید. این استراتژی همچنین دست رقبایتان را که صرفاً تبلیغات بهتری دارند، از مخاطبان خود کوتاه می سازید.

سوم

هدف شما از برپایی غرفه ی نمایشگاهی، بالا بردن آگاهی نسبت به برند، افزایش نرخ فروش و رشد مخاطب در نظر گرفته می شود. برای رسیدن به این مهم اما، باید از زمان محدودی که دارید بیشترین استفاده را ببرید. در نتیجه حتماً با برنامه ی اصولی، حضور خود در نمایشگاه را آغاز کنید.

غرفه های نمایشگاهی کوچک برای موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارند؟

غرفه های نمایشگاهی کوچک برای موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارند؟

طراحی غرفه نمایشگاهی

اول

کسانی را که به غرفه ی نمایشگاهی شما می آیند، نباید با هجوم پیام بمباران شوند. هر چه پیام کم اما در عین حال واضح باشد، تأثیر بالاتری در رشد فروش و آگاهی برند شما دارد. نوشته های شما باید از دور به راحتی خوانده شوند، پس طراحی و دیزاین باید اصولی انجام بگیرد.

دوم

حتی اگر غرفه ی نمایشگاهی شما یک استند ساده است، آن را به روشن ترین استند نمایشگاه بدل کنید. یک غرفه ی نمایشگاهی تاریک، در نظر بازدید کنندگان صمیمی و گرم دیده نمی شود. امکانات و گزینه های در دسترس را بررسی، و بهترین نوع نورپردازی ممکن را استفاده کنید.

سوم

جذابیت یک غرفه ی نمایشگاهی فقط به قدرت محصولات و خدمات داخلش خلاصه نمی شود. طراحی و ساخت غرفه ی شما باید به حدی خوب باشد،که در میان انبوهی از رقبای نامدار به چشم بیایید. البته لزوماً دلیلی ندارد که هزینه ی زیادی را برای ساخت و طراحی غرفه متحمل شوید. هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی برای خیلی از ایده های خوب اندک می باشد.

موفق ترین غرفه های نمایشگاهی چگونه عمل می کنند؟

موفق ترین غرفه های نمایشگاهی چگونه عمل می کنند؟

غرفه سازی

اول

یکی از دغدغه های همیشگی صاحبان مشاغل، متراژ و ابعاد غرفه نمایشگاهی می باشد. اما در تمام نمایشگاه ها، غرفه هایی را سراغ داریم که با وجود کوچکی، غرفه سازی حرفه ای داشته و کاملاً موفق هستند.

دوم

راز مهم این مورد در عنوان آن به خوبی پیدا است. تعداد شرکت هایی که به این موضوع توجه نمی کنند، شما را شگفت زده می سازد. غرفه های نمایشگاهی کوچک، پتانسیل بالا تری جهت شلوغ شدن خواهند داشت. مردم این گونه غرفه ها را حاصل طراحی بد می دانند، نه این که فضای شما محدود بوده است. با دقت و ظرافت در طراحی داخلی غرفه، از تمام مساحت تحت اختیار خود بهره ببرید.

سوم

متاسفانه غرفه های کوچک، به کارمندان شما اجازه نمی دهند که همگی در پشت استند پذیرای مردم باشند. بلکه برخی از آن ها بهتر است در بیرون غرفه بمانند. توصیه می کنیم حداقل 3 نفر در پشت استند حضور داشته باشند. بقیه ی تیم ممکن است در ارتباط با مردم، بهره وری بهتری را به وجود بیاورند.

در این مقاله سعی کردیم تا با سه نکته در هر بخش، تمامی ابعاد موفقیت غرفه نمایشگاهی را بررسی کرده، و آموزش دهیم. امیدواریم با دانستن این نکات، تجربه موفقی از حضور برند خود در نمایشگاه داشته باشید.

طرح و ساخت مان ساز