03
سپتامبر

طراحی و دکوراسیون فروشگاه عینک در شهر گالن سوئیس

طراحی و دکوراسیون فروشگاه عینک در شهر گالن سوئیس

طراحی و دکوراسیون فروشگاه: دکوراسیون فروشگاه عینک فروشی Kulling، برای عرضه عینک های با کیفیت خود، تصمیم به تأسیس مغازه ای با طراحی داخلی مدرن، و با مساحت 175 متر مربع در سال میلادی گذشته گرفت. در عصر معاصر که جذابیت بصری، برای مشتریان مهم ترین عنصر ترغیب کننده به خرید به شمار می روند، طراحی و دکوراسیون فروشگاه نقشی اساسی در بازاریابی ایفا می کند. با مان ساز بمانید.

طراحی و دکوراسیون فروشگاه

شفافیت در طراحی داخلی فروشگاه به مشتری حس اعتماد می دهد

فروشگاه ساعت Kulling در طبقه همکف ساختمانی تاریخی، در مرکز شهر Gallen قرار گرفته است. طراحی و دکوراسیون فروشگاه، به شیوه ای منحصر به فرد و خلاقانه صورت گرفته و در آن پیشخوانی مشکی، به مشتریان خوشآمد می گوید. یک دیوار شیشه ای به سمت کارگاه، جایی که چشم پزشک مشغول کار است، اشراف کاملی را برای مشتریان فراهم می آورد.

طراحی و دکوراسیون فروشگاه

مشتری مداری این برند تولید و توزیع ساعت در فروشگاه آن قابل لمس است

اتمسفر گرم و صمیمی فروشگاه ها، راحتی و امنیت مشتریان را تضمین می نماید. در انتخاب مبلمان و وسایل فروشگاه، از رنگ های گرمی مانند مشکی، طوسی، قهوه ای و سایه های متالیک بهره برداری شده است. دکوراسیون فروشگاه عینک Kulling، دو دیوار مخصوص نمایش محصولات وجود دارد، که عینک ها را در استوانه های متالیک نمایش می دهد.

طراحی و دکوراسیون فروشگاه

احترام به عناصر با ارزشی مثل ظرافت و خلاقیت در رأس امور قرار دارد

دیوار جانبی فروشگاه، خیلی دقیق با آینه های برنزی تزئین شده، و دیوارهای کابینتی که MDF مشکی هستند، به عنوان محلی برای نگه داری وسایل به کار می روند. اتاق های کناری که با رنگ سفید پوشیده شدند، به وسیله کاغذ دیواری براق طرح فلز دکور گشته اند. میز مشاوره هم دقیقاً در مرکز بخش فروش قرار دارد، و با پنجره های برنزی که احاطه کننده این قسمت می باشند، به حریم خصوصی افراد احترام می گذارند.

برای شروع تغییر مثبت و آغاز پیشرفت در کسب و کار، یکی از مهم ترین بازو های کارآفرینان طراحی و زیبایی ساختمان های اداری و فروشگاهی می باشد. جهت دریافت مشاوره در این خصوص و سفارش طراحی داخلی فروشگاه، توسط تیمی متخصص و مجرب در این امر، با کارشناسان مان ساز تماس حاصل نمایید.

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز