31
آگوست

طراحی داخلی رستوران هندی در شهر مونترال کانادا

طراحی داخلی رستوران هندی در شهر مونترال کانادا

طراحی داخلی رستوران هندی: شهر مونترال کانادا، به عنوان بین المللی ترین شهر آمریکای شمالی، تعداد زیادی ملیت را میزبانی می کند. همین موضوع موجب بالا رفتن تنوع در آشپزی، بر حسب فرهنگ و عادات غذایی ملل مختلف شده است. به سراغ بررسی یکی از رستوران های مونترال، که غذای هندی به مشتریان عرضه می کند می رویم، تا طراحی داخلی آن را بررسی نماییم. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی رستوران هندی

رستوران le Super Qualite؛ طعم های متفاوت

به تازگی سرآشپز جوان و با سابقه در صنعت غذا، رستورانی به نام le Super Qualité در محله Buzzing Rosemont افتتاح نموده اند. این رستوران ساده و عجیب هندی، حاصل گشت و گذار این دو سرآشپز، در سرتاسر آسیا برای آشنایی با طعم ها و ادویه جات بومی و محلی مردم این منطقه بوده است. در نهایت و پس از بررسی های متعدد، آن ها تصمیم به راه اندازی این رستوران هندی در شهر مونترال گرفتند.

طراحی داخلی رستوران هندی با ویژگی های بومی

طبقه همکف این رستوران، با پنجره های بزرگ پوشیده، و در دکوراسیون آن نیز از قطارهای تخت خواب دار هندی، الهام زیادی گرفته شده است. طیف رنگ آن ترکیب عجیبی دارد که شامل چوب آبی طرح دار و دیوار های آبی روشن می شود. با گاری اغذیه خیابانی آن هم وسط بخش نوشیدنی و نیز قفسه ای که با زنجیر آویخته شده، هویت خاصی به طراحی داخلی رستوران هندی تزریق گشته است.

پذیرایی از مشتریان به سبک هندی

ظروف حامل ناهار اصیل هندی، به عنوان چراغ های تزئینی از سقف آویزان شده اند. مشتری ها پشت میزی بلند، مقابل پنجره روی ۳ پایه می نشینند، اما برای راحتی بیشتر آن ها میز غذاخوری و صندلی هم قرار گرفته است. منوی این رستوران، شامل میان وعده های محبوب هندی مثل بامیه سرخ شده، ماسالا دوسا، پوری باتاتا داهی، ۲ نوع دسر هندی و تعدادی نوشیدنی می باشد.

شرکت طرح و ساخت مان ساز، با دانش و تجربه چند ساله خود، آماده ارائه مشاوره و قبول پروژه های طراحی داخلی شما می باشد. برای گفتگو با کارشناسان آتلیه طرح و ساخت مان ساز، و دریافت اطلاعات در خصوص طراحی داخلی رستوران و دیگر کاربری های تجاری، از این صفحه بازدید نمایید.
منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز