04
سپتامبر

سینمای مدرن با طراحی داخلی شگفت انگیز در چین

سینمای مدرن با طراحی داخلی شگفت انگیز در چین

طراحی داخلی شگفت انگیز: سینمای Emperor UA در شهر فوشان چین، یکی از نمونه های بارز خلاقیت و بی مرز بودن طراحی در دنیای امروز می باشد. روشنایی و درخشان بودن فضای داخلی سینما به همراه خطوط تیره به کار رفته در طراحی، تجربه ای خاص و فراموش نشدنی را در هر بار مراجعه به آن برای تماشای فیلم، به مخاطبان هدیه می دهد. در ادامه موشکافانه تر این سینما را بررسی خواهیم کرد، پس با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی شگفت انگیز

طراحی خشمگین عناصر محیط

طراحی داخلی این سینما، توسط گروه معماری Oft Interiors صورت گرفته، و استفاده مکرر از رنگ هایی مثل سفید و خصوصاً مشکی، به علاوه خطوط تیره و نورپردازی حرفه ای حس تخیل افراد را تقویت می کند. قدم زدن در این سینما با طراحی داخلی شگفت انگیز آن، حس گم شدن در سیاه چاله های فضایی و یا رهایی در جنگلی تیره و تار را به مخاطبان القا می کند. این ویژگی به شدت مناسب مکانی است، که قرار است مردم را به دنیای جادویی تصویر های متحرک منتقل نماید.

طراحی داخلی شگفت انگیز

خلق نظم با عبور از تقارن

ایده گروه معماری برای سینما امپرور، ایجاد فضایی بی قانون و بدون تقارن اما بدون به هم ریختگی و شلختگی بوده است. در واقع آن ها نظم و انضباط را در عین بی نظمی پدید آوردند. اشکال هندسی مختلفی مثل مثلث، لوزی و ذوزنقه، در قسمت های مختلف این سینمای مدرن مانند دیوار ها، کانتر پذیرش و سالن های اصلی پخش فیلم به کار رفته اند.

طراحی داخلی شگفت انگیز

اهمیت بلند پروازی در طراحی

در هنری مانند دکوراسیون و معماری داخلی، یکی از موانع خیلی از طراحان تفکر یکنواخت و بدون خلاقیت می باشد. در این طراحی داخلی خاص می بینیم که چگونه، با به سخره گرفتن قوانین و قواعد مرسوم محیطی دیدنی و چشم نواز ساخته می شود. شرکت طرح و ساخت مان ساز با تجربیات چند ساله خود در طراحی محیط های تجاری و اداری،
به کار بردن نهایت دقت، ظرافت و خلاقیت را از اصول سازمانی خویش قرار داده است.
برای مشاوره با کارشناسان مان ساز تماس بگیرید.

طراحی داخلی شگفت انگیز

منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز