28
آگوست

طراحی داخلی هتل مدرن در شهری توریستی

طراحی داخلی هتل مدرن در شهری توریستی

طراحی داخلی هتل: در شهر ها و مکان های توریستی به دلیل جاذبه های طبیعی موجود، در دسترس بودن هتل هایی لوکس و مدرن، برای زمان استراحت گردشگران ضروری می باشد. طراحی سوئیت های یک هتل نیاز به رعایت اصول فنی دارد. با یکی از مدرن ترین هتل های کشور مالزی، از منظر طراحی داخلی آشنا خواهیم شد. با مان ساز بمانید.

طراحی داخلی هتل

شرکت طراحی سنگاپوری

Loke Thye Kee Residences، نام  مکان های اقامتی لوکس و مدرن است، که در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت سنگاپوری Ministry of Design طراحی و اجرا شده است. این مجموعه مسکونی، شامل ۵ سوئیت لوکس در یک ردیف است که در طول جاده Penang شهر George ساخته شده است.

طراحی داخلی هتل

فضایی آرام با معماری تلفیقی

طراحی داخلی هتل لوک تای کی، جلوه ای از ترکیب هنر معماری کهن چین و سبک های معاصر و مدرن می باشد. هر سوئیت، ورودی جداگانه‌ای داشته، و آشپزخانه‌ آن به یک بالکن ختم می شود. این مجموعه اگر چه در قلب George است، اما فضایی ساکت و بدون هیاهو را به گردشگران ارائه می دهد.

طراحی داخلی هتل

بازگشت به فرهنگ کهن منطقه

گروه طراحی تمام تلاش خود را به کار گرفت، تا قدمت رستوران صدساله هم جوار و هم نام LTK را در ظاهر آن به نمایش بگذارد. برگشتن به فضای رومانتیک دهه ۱۹۰۰، در کنار روی آوردن به فاکتور های مدرن در طراحی داخلی هتل، ترکیب بندی زیبا و جذابی را خلق نموده است.

طراحی داخلی هتل

قسمت های مختلف طراحی

در طراحی داخلی فضا هایی حیاط مانند و کوچه های قدیمی، و در بخش جلویی هر سوئیت بالکنی زیبا و باغی سرسبز به چشم می خورد. کف ‌پوش چوبی ساختمان، بافت های مدرن، دیوار زبر آجری و لامپ‌های مخفی LED، طراوت لازم برای آرامش میهمانان هتل در هنگام استراحت را تضمین می کنند.
در انتخاب قالیچه ‌های کف، طرح بالشت ‌ها و تمامی وسایل اتاق ها، تلاش شده تا ترکیبی از سبک طراحی مدرن و سنتی به کار گرفته شود.
منبع: DesignBoom.com

تحریریه طرح و ساخت مان ساز