28
آگوست

طراحی ساختمان اداری با تکنولوژی روز دنیا

طراحی ساختمان اداری با تکنولوژی روز دنیا

طراحی ساختمان اداری: به عنوان یک شرکت خصوصی، پیشرفت و توسعه باید در بطن روند کاری شما مشاهده گردد. در طراحی ساختمان اداری Canopy از مصالح بومی و تکنولوژی به روز ساخته استفاده شده است، که در نوع خود پیشرفته ترین و در عین حال صمیمانه ترین فضای کاری می باشد.
برای بررسی موشکافانه طراحی داخلی شرکت Canopy، با مان ساز بمانید.

طراحی ساختمان اداری

مبلمان در خدمات آسایش کارکنان

دفتر کار Canopy، از پنج طرف توسط نور خورشید روشن شده و در مرکز آن، یک میز شش ضلعی در لابی قرار دارد. این میز قابلیت باز شدن دارد، تا همه اعضا یک میز شش ضلعی آلومینیومی کارآمد داشته باشند. دور تا دور این میز، کاناپه ای از شرکت Herman Miller قرار دارد که رنگ آن، از بنفش تیره تا روشن متغیر است.
ویژگی کلیدی لابی در طراحی ساختمان اداری، توجه به راحتی و آسایش کارمندان دفتر شمرده می شود.

طراحی ساختمان اداری

نورپردازی چشم نواز به کمک لوستر

پشت هر میز یک صندلی گذاشته شده، که یک چراغ برنجی بالای آن را روشن می سازد. یکی از تاثیرگذارترین عناصر این مجموعه، لوستر هایی است که سه کاربرد دارند. عملکرد تعریف شده برای این لوستر ها در طراحی ساختمان اداری، کارایی به عنوان منبع طبیعی نور، جلوگیری از نشر صوت بوده است.
اما سومین ویژگی آن ها شکل ارگانیکی است، که با ظرافت خاص خود تضاد هیجان انگیزی، با خطوط افقی سرتاسر فضا پدید می آورد.

طراحی ساختمان اداری

طراحی با خطوط تیز رمز زیبایی اینجاست

ستون های مرمر سیاه سفارشی مانند اغلب بخش های این مجموعه، با خطوط تیز و مثلثی طراحی شده اند. این مثلث از لوگوی Canopy شروع، و از بین کاشی های Heath و چراغ قدیمی بالای پذیرش می گذرد. گالری Jessica Silverman محصولاتی از سری هتل های ایان والاس سفارش داده، که دیوار های کناری را تزئین کرده، و رنگ و روی خاصی به طراحی داخلی دفتر کار داده اند.
منبع: RetailDesignBlog

تحریریه طرح و ساخت مان ساز