• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

طراحی داخلی فست فود تورین

طراحی داخلی فست فود تورین
طراحی داخلی فست فود تورین
طراحی داخلی فست فود تورین
طراحی داخلی فست فود تورین
طراحی داخلی فست فود تورین

طراحی داخلی فست فود تورین

پروژه: طراحی داخلی فست فود تورین

سفارش دهنده: جناب آقای موسوی

محل پروژه: تهران، فلکه اول شهران

سال اجرا: 1396

مدت زمان اجرا: 15 روز

متراژ: 55 متر  

طراحی: نیما نصر

نظارت بر ساخت: آرمان سلطانی

پروژه طراحی داخلی فست فود تورین در فلکه اول شهران واقع شده است. موقعیت مکانی این فست فود به گونه ای بود که در کنار چند فروشگاه رقیب قرار داشت. از این رو طراحی خاص برای این مجموعه اهمیتی دو چندان پیدا می نمود.

هنگام طراحی با توجه به جلسات برگزار شده با کارفرما و در نظر گرفتن پلان چیدمان آشپزخانه این مجموعه نکته مهمی که به چشم آمد این بود که هنوز برای مجموعه نامی در نظر گرفته نشده بود. و در نتیجه هویت گرافیکی که بتوان به آن استناد نمود نیز وجود نداشت. از بین اسامی پیشنهادی نام فست فود تورین انتخاب گردید.

مشخص شدن این موضوع طراحی داخلی فضای فست فود را راحت تر نمود. ایده اصلی طراحی بر استفاده از المان ها و خط آسمان شهر تورین ایتالیا شکل گرفت که استفاده از نور مخفی باعث می شد که از پس زمینه جدا شود.

طراحی نمای بیرونی فروشگاه را کامپوزیت مشکی و ساده که لوگوی فروشگاه بر روی آن قرار گرفت شکل داد.

طرح ساخت مان ساز

طرح و ساخت مان ساز با افتخار تا پایان پروژه در کنار شما است. برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای طراحی داخلی ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در پروژه طراحی داخلی راهنمایی کنند.