• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

طرح پیشنهادی برنامه تلویزیونی صفر و یک

برنامه تلویزیونی صفر و یک
برنامه تلویزیونی صفر و یک
برنامه تلویزیونی صفر و یک
برنامه تلویزیونی صفر و یک
برنامه تلویزیونی صفر و یک

طرح پیشنهادی برنامه تلویزیونی صفر و یک

پروژه: طرح پیشنهادی برنامه تلویزیونی صفر و یک

سفارش دهنده: آقای امیر کاوه، آقای سیامک قطبی

محل پروژه: تهران

سال طراحی : 1395

طراحی: نیما نصر

برنامه تلویزیونی صفر و یک به سفارش بنیاد بازی های رایانه ای طراحی گردید، با توجه به این نکته که امروزه بازی های رایانه ای بخش بزرگی از ساعات اوقات فراغت اقشار مختلف جوامع را به خود اختصاص می دهند . برنامه تلویزیونی پیشنهادی، برنامه ای با محوریت پرنمودن اوقات فراغت جامعه مخاطب است که محتوای آن بازی های رایانه ای ایرانی است . ساختار برنامه شامل بخش های مختلفی می باشد که محور اصلی آن انجام بازی رایانه ای فوتبال بین شرکت کنندگان است.

این مجموعه تلویزیونی درفاز اول 64 قسمت 45 دقیقه ای پیش بینی شده که در سری برنامه های 16 قسمتی تقسیم میگردد. 16 برنامه اول شامل برگزاری مسابقه بین چهره های ورزشی، هنری، فرهنگی و اجتماعی بصورت نمادین خواهد بود، و هرسری 16 برنامه بعدی از بین برنده برندگان انجام بازی های دوره ای خواهد بود.

فضای عمومی کار یک استودیوی تلویزیونی بزرگ است . دکور 360 درجه تداعی ورزشگاه را دارد و وسط آن استیج مناسب طراحی می شود . در دو طرف استیج ویدئو وال های مناسب نصب شده وحالا مجری برنامه در جمع 50 – 60 نفره تماشاچیان حاضر می شود . او برنامه را معرفی می کند و می گوید جدال امروز بین دو هنرمند است.