• شماره تماس: 09123830113 - 02188567329 - 02188567318
  • ایمیل ما:[email protected]

طرح پیشنهادی غرفه ایریک صنعت فناور

غرفه نمایشگاهی ایریک صنعت فناور
غرفه نمایشگاهی ایریک صنعت فناور
غرفه نمایشگاهی ایریک صنعت فناور

طرح پیشنهادی غرفه نمایشگاهی ایریک صنعت فناور

پروژه: غرفه نمایشگاهی ایریک صنعت فناور

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 15 متر 

طراحی: آتلیه طراحی طرح و ساخت مان ساز

شرکت آیریک صنعت فناور با بهره گیری از یک دهه پشتوانه فنی و تجاری مدیران خود، در سال 1387 پا به عرصه فعالیت در زمینه واردات و فروش تجهیزات آزمايشگاهي و تحقیقاتی نهاد.

هم اکنون این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگیهای رسمی و انحصاری از معتبرترین تولید کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و بهره مندي از کادر علمي و فني مجرب، به عنوان یکی از معتبر ترین شرکتهای فعال در این زمینه افتخار دارد با ارائه خدمات به صنايع و  مراکز تحقیقاتی گوناگون، سهم کوچکی از پروژه های ملی کشور عزیزمان ایران را به خود اختصاص داده است.

مشتریان گرامی شرکت آیریک صنعت فناور می توانند ضمن برخورداری از خدمات مشاوره فنی قبل از خرید، از خدمات پس از فروش این شرکت که شامل نصب، راه اندازی و آموزش تجهیزات ، تامین قطعات یدکی و مصرفی سیستمها و دوره های آموزشی مربوطه می باشد، اطمینان حاصل نمایند.

طراحی غرفه نمایشگاهی به عنوان ویترین یک شرکت، نماینده شخصیت و طرز تفکر مدیران یک مجموعه به حساب می آید. غرفه نمایشگاهی ایریک صنعت فناور با این رویکرد بسیار مینیمال و با تمرکز بر روی محصولات و نمایندگی های این مجموعه طراحی گردید. غرفه نمایشگاهی ایریک صنعت فناور، در نمایشگاه تخصصی نفت و گاز طراحی شد.