• شماره تماس: 09123830113 - 02188567329 - 02188567318
  • ایمیل ما:[email protected]

طرح پیشنهادی غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده

غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده
غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده
غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده
غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده
غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده
غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده

غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده

پروژه: غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 21 متر

طراحی: آتلیه طراحی طرح و ساخت مان ساز

شرکت آرین پترو ایده API در سال ۱۳۸۷ با تکیه بر تجارب مدیران خود در زمینه شیرآلات، تاسیس گردید.
این شرکت با حضور در وندورلیست های معتبر، همکاری با دانشگاه های صنعتی، اخذ تائیدیه از مراجع گوناگون و نمایندگی فروش و اجرا از شرکت های خوشنام، کار خود را با مشاوره و تأمین اقلام مورد نیاز پروژه های خطوط لوله آغاز نمود و در همان دوره برای اولین بار در ایران موفق به تولید نرم افزار آموزش عمومی شیرآلات صنعتی گردید.

در ادامه با طراحی و اجرای پروژه ساماندهی حوضچه های گاز در شهرهای گوناگون ایران، پا به عرصه پیمانکاری گذاشت.
نیاز به تجهیزات و ابزارهای تخصصی برای تعمیر نگهداری شیرآلات درون حوضچه های گاز و عدم تطابق محصولات موجود در بازار با واقعیت های اجرایی و تعمیر برخی از گریس پمپ ها، شاخه طراحی و تولید را به فعالیت های این شرکت اضافه نمود.

استفاده ازتجربیات و سوابق سرویس نگهداری شیرآلات و بهره جویی از دانش آقایان مهندس ریاضتی و مهندس معظم، موجبات ارتقاء دانش فنی در شاخه تولید را فراهم آورد.

در حال حاضر این شرکت با تولید انواع گریس پمپ های فشارقوی، فیتینگ و ابزارهای تخصصی سرویس نگهداری شیرآلات، ساقه فولادی شیرآلات، کلمپ های لوله جفت کن، دستگاه واتر سند بلاست به همراه تولید پاک کننده شیرآلات و تأمین انواع گریس های روانکار آب بند، عایق های ضد خوردگی، کلمپ های نشت بند و … مجموعه ای از توانمندی های مرتبط به حفظ سرمایه های ملی را فرآهم نموده است.

غرفه نمایشگاهی آرین پترو ایده، در نمایشگاه تخصصی نفت و گاز طراحی شد.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارها را دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.