• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

طرح پیشنهادی غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان

غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان
غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان
غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان
غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان
غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان

غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان

پروژه: غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه نفت و گاز

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 35 متر طبقه همکف و 12 متر طبقه دوم

طراحی: آتلیه طراحی طرح و ساخت مان ساز

شرکت استم صنعت ایرانیان ، چندین موسسه و شرکت صنعتی خلاق و مبتکر را با توان بالا به مشارکت و همکاری گرفته ، که در نهایت بر اساس تجربه های علمی و عملی و احتیاج کشورمان به عنوان گروهی فعال در زمینه های تولید، تأمین و تجهیز، طراحی و مشاوره در بخش های مختلف صنایع بزرگ از جمله، نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع نیروگاهی و پالایشگاهی، آب، فاضلاب و صنایع سنگین حرکت کند.
این شرکت و تمامی همکاران، مشارکت و همکاری خود را ملزم به ارائه بهترین کیفیت و کمیت می داند و تا حال قادر بوده به عنوان شرکتی تامین کننده مورد اعتماد در زمینه های یاد شده، خدمات خوبی را به مراکزی همچون پالایش نفت آبادان،کرمانشاه، نفت لاوان و … ارائه دهد.

فعالیت این شرکت در سه بخش تعریف می گردد:
۱ – تولید
۲ – تأمین و تجهیز
۳ – طراحی ومشاوره

غرفه نمایشگاهی استم صنعت ایرانیان، در نمایشگاه تخصصی نفت و گاز طراحی شد.

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.