• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی آداک پوشش شرق در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

غرفه نمایشگاهی آداک پوشش شرق
غرفه نمایشگاهی آداک پوشش شرق
غرفه نمایشگاهی آداک پوشش شرق

پروژه : غرفه نمایشگاهی آداک پوشش شرق

عنوان نمایشگاه : نمایشگاه صنعت ساختمان

محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری : 1398

متراژ : 35 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت آداک پوشش شرق، در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران صورت پذیرفت. شرکت آداک پوشش شرق یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات سقف کاذب و پنل گچی در ایران می باشد. طراحی این غرفه نمایشگاهی با تکیه بر طراحی فرمالیستی صورت پذیرفت و نورپردازی نقشی اساسی در طراحی این غرفه داشت. در قسمت جلوی غرفه استندی طراحی شد که قابلیت ارائه و نمایش بخش زیادی از محصولات این شرکت را به عهده داشت.

سقف غرفه طبیعتا محل مناسبی برای محصولات شرکت آداک پوشش بود. در انتخاب مبلمان غرفه نمایشگاهی تلاش بر استفاده از مبلمان خاص بود. و استفاده از گرافیک در این غرفه مشهود می باشد. رنگ بندی غرفه براساس رنگ های سفید، طوسی و آبی فیروزه ای برگرفته از هویت بصری محصولات شرکت آداک پوشش شرق در نظر گرفته شده است.

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی ، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.