• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی آزمایشگاه کوثر در نمایشگاه اگروفود 98

غرفه نمایشگاهی آزمایشگاه کوثر
غرفه نمایشگاهی آزمایشگاه کوثر

غرفه نمایشگاهی آزمایشگاه کوثر

پروژه: غرفه نمایشگاهی آزمایشگاه کوثر

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه اگروفود

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1398

متراژ: 35 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت آزمایشگاه کوثر، در نمایشگاه اگروفود تهران صورت پذیرفت. جانمایی این غرفه در فضای باز مابین سالن 8 و 9 و سالن 25 قرار داشت. غرفه نمایشگاهی آزمایشگاه کوثر با طراحی ساده و مینیمال صورت پذیرفت. استفاده از المان های گرافیکی در کتیبه غرفه و طراحی لایت باکس های نمایشگاهی با این دیدگاه صورت پذیرفت.

غرفه نمایشگاهی آزمایشگاه کوثر، شامل بخش پذیرایی از مهمانان ویژه (VIP)، دو عدد کانتر اطلاعات (Information) و فضای پذیرایی مهمانان عمومی (CIP) می باشد.

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی ، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.