• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی اسسکو در نمایشگاه صنعت برق 97

غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو
غرفه نمایشگاهی اسسکو

غرفه نمایشگاهی اسسکو در نمایشگاه صنعت برق

پروژه: غرفه نمایشگاهی اسسکو

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه صنعت برق

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 48 متر

توضیحات

طراحی غرفه نمایشگاهی اسسکو، در نمایشگاه صنعت برق در جهت معرفی خدمات این شرکت صورت پذیرفت. شرکت اسسکو به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های مهندسی و طراحی در حوزه طراحی پالایشگاه ها و نیروگاه ها با حضور در نمایشگاه صنعت برق به معرفی دستاوردهای خود در این حوزه می پردازد.

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت اسسکو با الهام از هویت سازمانی جدید این مجموعه و برگرفته از کارت ویزیت این شرکت می باشد. انتخاب احجام و فرم های مستطیلی با گوشه های شکسته  و ترکیب و میزان استفاده از رنگ نارنجی در دو طیف با این کانسپت پیش رفت. رنگ خاکستری به کار رفته نیز بر گرفته از هویت سازمانی مجموعه و به عنوان رنگ خنثی پس زمینه مورد استفاده قرار گرفت.

بخش چپ غرفه نمایشگاهی به محل پذیرایی از مهمانان خاص اختصاص یافت. بخش میانی به معرفی خدمات و دستاوردهای شرکت اسسکو اختصاص داده شد. و در سمت دیگر غرفه نمایشگاهی کانتر معرفی و فضای انبار جانمایی گردید.

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.