• شماره تماس: 09123830113
  • ایمیل ما:info@maansaaz.com

غرفه نمایشگاهی الگانته در نمایشگاه سونا، استخر، کابینت 97

غرفه نمایشگاهی الگانته
غرفه نمایشگاهی الگانته
غرفه نمایشگاهی الگانته

غرفه نمایشگاهی الگانته

پروژه: غرفه الگانته

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه سونا، استخر، کابینت

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

سال برگزاری: 1397

متراژ: 75 متر

توضیحات

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی الگانته در نمایشگاه کابینت، سونا و استخر 1397 انجام شد. مجموعه الگانته تولید کننده کابین روشویی های مدرن طرح چوب است. با توجه به سلیقه کارفرما به سبک طراحی کلاسیک بنا بر این شد تا طراحی غرفه با سبک نئوکلاسیک انجام شود.

رنگ های مورد استفاده در این غرفه نمایشگاهی رنگ های مشکی، طلایی و سفید می باشد. که رنگ غالب غرفه به رنگ سفید است. برای جانمایی غرفه نمایشگاهی تعدادی از محصولات در دیواره های داخلی غرفه جانمایی گردید. و بخش دیگری از محصولات در بخش جلوی غرفه جانمایی شد.

دو ورودی اصلی غرفه در دو ضلع قرار گرفت. دو کانتر پذیرش جهت دادن اطلاعات اولیه به مشتریان در دو ورودی قرار گرفت. فضای داخل غرفه با توجه به جانمایی میز جلسات چهار نفره فضایی باز در نظر گرفته شود و در گوشه غرفه فضای پذیرایی مهمانان اصلی قرار گرفت.

 

 

طرح ساخت مان ساز

برخی از خدمات طرح و ساخت مان ساز عبارتند از : طراحی داخلی، غرفه نمایشگاهی، معماری، هدایای تبلیغاتی، استند فروشگاهی، طراحی صحنه و … بروی لینک ها می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید و از نمونه کارهای ما دیدن کنید یا می توانید با شماره های 09123830113 ، 02188567329 و 02188567318 تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی راهنمایی کنند. ما همواره از آغاز تا پایان نمایشگاه در کنار شما خواهیم بود، شما می توانید با خیالی آسوده طراحی و ساخت غرفه خود را به شرکت طرح و ساخت مان ساز قرار دهید تا به بهترین شکل در نمایشگاه های بین المللی دیده شوید.